تیم فوتبال ذوب‌آهن در دیدار هفته دهم خود در لیگ برتر فوتبال، بدون محروم و مصدوم مقابل تراکتورسازی تبریز صف‌آرایی می‌کند.

به گزارش تبریزمن، تیم ذوب‌آهن اصفهان برای برگزاری دیدار هفته دهم خود در لیگ برتر در مقابل تراکتورسازی تبریز امروز به تهران سفر کرد تا بلافاصله از طریق فرودگاه مهرآباد راهی تبریز شود.

ذوبی‌ها که پس از برگزاری دیدار هفته گذشته خود مقابل گسترش فولاد تبریز، بی‌وقفه تمرینات خود را برای دیدار با دیگر حریف تبریزی خود آغاز کرده بودند، روز گذشته آخرین جلسه تمرینی را پیش از سفر به تبریز برگزار کردند.

یحیی گل‌محمدی این شانس را دارد که در این دیدار با ترکیب کامل مقابل تراکتورسازی قرار بگیرد چون بازیکن محرومی در این هفته ندارند و بازیکنان مصدوم این تیم هم در هفته‌های گذشته با رسیدن به بهبودی به ترکیب تیم بازگشته و در روزهای اخیر هم آسیب‌دیدگی جدی سراغ بازیکنان این تیم نیامده است.

هرچند این تیم بازیکن ارزشمندی مانند مهرداد قنبری را که به دلیل آسیب‌دیدگی پای خود را به تیغ جراحان سپرد، دیگر تا انتهای فصل در اختیار ندارد، اما کادر فنی با نبود این بازیکن کنار آمده و بازیکنان جایگزین قنبری هم در یکی دو هفته گذشته به خوبی موفق شده‌اند جای خالی این بازیکن را پر کنند.

به گزارش تسنیم، ذوب‌آهن که تا اینجای کار با کسب ۱۵ امتیاز در رده چهارم جدول جای گرفته باید از ساعت ۱۵:۳۰ روز سه‌شنبه ۵ آبان در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز به مصاف تراکتورسازی تبریز برود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :