به گزارش تبریزمن،تفاهم‌نامه همکاری برای واگذاری زمین کارگاهی و صنعتی برای ساماندهی مشاغل مزاحم تبریز بین شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی و شهرداری تبریز امروز به امضا رسید .

 در این توافق که به امضای دکتر صادق نجفی شهردار تبریز و محمدعلی عسگری مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی رسید، این شرکت متعهد شد تا حدود ۵۰ هکتار زمین کارگاهی و صنعتی در شهرک‌های صنعتی اطراف تبریز از جمله بعثت، ‌تبریز ۴ و آخولا را به این کار اختصاص داده و بر اساس مصوبه هیئت مدیره این شرکت به قیمت حداقل‌های دستورالعمل سال ۹۴، به صورت ۲۰ درصد نقد و مابقی ۱۴ قسط در اختیار این واحدها قرار دهد .

 شناسایی صنایع و مشاغل مزاحم،‌ هماهنگی با اتاق اصناف، اتاق بازرگانی و خانه صنعت و معدن تبریز، از تعهدات شهرداری در این تفاهم‌نامه است.

بر اساس این تفاهم‌نامه تعیین این موضوع که واحد معرفی شده مشمول واحد صنعتی و صنفی تولیدی و یا صنفی توزیعی و خدماتی ـ تجاری است بر عهده سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت آذربایجان شرقی است .

این تفاهم‌نامه با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی،‌ مدیران اداره کل حفاظت محیط زیست،‌ صنعت،‌ معدن و تجارت،‌ اتاق اصناف،‌ اعضای اتاق بازرگانی جمعی از تولیدکنندگان و اصناف تبریز به امضای طرفین رسید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :