پروژه پُلی کلینیک تخصصی بهداشت و درمان صنعت نفت شمال غرب کشور در راستای ارایه خدمات بهینه پزشکی به خانواده عظیم صنعت نفت و افزایش رضایت مندی مراجعین، امروز با حضور اسحاق جهانگیری معاون رییس جمهور در تبریز به بهره برداری رسید.

به گزارش تبریزمن، در آیین گشایش این پروژه بزرگ که همزمان با گرامیداشت هفته دولت انجام گرفت استاندار آذربایجان شرقی، معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت وزارت نفت، مدیران ارشد صنعت نفت استان و شمال غرب کشور و جمع کثیری از تلاشگران این عرصه حضور داشتند.

photo_2016-08-30_12-32-09
شمس الدین حسینعلی زاده رییس بهداشت و درمان شرکت نفت منطقه شمالغرب کشور در مراسم بهره برداری از این پروژه گفت:در ساختمان جدید علاوه بر خدمات اورژانسی، خدمات سلامت همچون پزشک خانواده، روان و طب صنعتی، دارویی، آزمایشگاهی، رادیولوژی، دندانپزشکی و غیره ارایه شده و در آینده نزدیک با خریداری دستگاه های مدرن و نوین، خدمات زنان و زایمان، گوش، حلق و بینی، پوست و مو، اعصاب و جراحی نیز راه اندازی خواهد گردید.

photo_2016-08-30_12-32-12
وی اظهار امیدواری کرد که با تجمیع سایر مراکز پزشکی و درمانی این مجموعه در این مکان، ارایه خدمات سلامت به خانواده بزرگ صنعت نفت در منطقه شمالغرب بهبود یابد.
مدنی زادگان رییس هیات مدیره سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت کشور نیز با ذکر خاطراتی از دوران جنگ تحمیلی به نقش پررنگ صنعتگران حوزه نفت اشاره کرد و گفت:بیمارستان نفت آبادان در آن ایام نقش قابل توجهی را ایفا نمود به طوری که سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت پس از سپری نمودن آن دوران، بیش از پیش تقویت شده و با قدرت و عزت افزون تر به خدمت رسانی می پردازد.

photo_2016-08-30_12-32-16
وی تاکید کرد که تجارب گران سنگ صنعتگران نفت با بیش از یک قرن سابقه، تاریخی بر این صنعت در کشورمان می باشد.

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ایران هم افتتاح این مرکز درمانی را نقطه عطفی در حوزه سلامت حوزه نفت شمالغرب کشورمان دانست و گفت:در مجموعه صنعت نفت، به رشته های طب صنعتی و پزشک خانواده توجه خاصی شده است زیرا با استفاده از امر پیشگیری، باید راه مقابله با بیماری های واگیردار را هموار نمود.

photo_2016-08-30_12-32-20
به گفته سمیع، از تعداد ۱۹ هزار نفر پرسنل صنعت نفت، تعداد ۶ هزار نفر بازنشسته هستند و باید مورد تکریم قابل قبولی قرار گیرند.

در خاتمه اضافه می شود پروژه پلی کلینیک تخصصی بهداشت و درمان صنعت نفت شمالغرب کشور در زمینی به مساحت حدود ۸ هزار و ۵۰۰ مترمربع در محل شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی آذربایجان شرقی در تبریز قرار گرفته و برای اتمام آن در پروسه زمانی حدود سه و نیم ساله مبلغ ۴۲۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

√ شهرام صادق زاده


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :