شاگردان امیرقلعه نویی برای بدست آوردن اولین سه امتیاز خود در فصل جدید رقابت های لیگ برتر مصاف دشواری در هفته دوم پیش رو دارد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی از ساعت ۲۰:۴۵ روز دوشنبه از سری رقابت های هفته دوم مسابقات لیگ برتر در حالی به مصاف هم می روند که برای کسب اولین برد تلاش خواهند کرد.

تراکتور هفته گذشته در برابر استقلال خوزستان، تیم مدافع عنوان قهرمانی در حالی که بازی را طوفانی آغاز کرده و به فکر کسب یک پیروزی آسان در استادیوم خانگی خود بود اما در ادامه روی اشتباهات بازیکنان خط دفاعی خود موفق نشد از گل های زده اش دفاع کرده و پیروزی را برای خود نگه دارد.

لوسیانو ادینهو در آن بازی گل اول را روی اشتباه مدافعان حریف به ثمر رساند اما در ادامه یکی دو موقعیت خوب را از دست داد تا اینکه در نیمه دوم تعویض شد، فرزاد حاتمی زننده گل دوم تراکتورسازی بود که او نیز پاس های اشتباه نسبتا زیادی داشت اما در یکی دو صحنه موفق ظاهر شد.

مهدی کیانی، محمد ابراهیمی و جاسم کرار اما بازی فوق العاده ای را از خود به نمایش گذاشتند و از بهترین بازیکنان تراکتور در هفته اول بودند، برخلاف سروش رفیعی که دور از انتظار و ضعیف تر از حد معمول ظاهر شد و بارها توپ را از دست داد. این هفته به نظر می رسد با بازگشت سینا عشوری، او نیز در ترکیب اصلی قرار گیرد.

تراکتور

در آن سوی میدان، تیم صنعت نفت آبادان نیز همچون تراکتورسازی در هفته اول یک امتیاز بدست آورده و مقابل صبای قم متوقف شده است.

نادردست نشان که فصل گذشته هم مدتی به عنوان سرمربی تیم ماشین سازی در تبریز فعالیت کرده است، تراکتورسازی را جز سه تیم برتر فصل و از مدعیان اصلی قهرمانی می داند. او در مصاحبه ای اعلام کرده که روحیه تیمش پس از کسب یک تساوی خارج از خانه مقابل صبای قم افزایش یافته و با انگیزه و آمادگی کامل مقابل تیم پر مهره تراکتور صف آرایی خواهد کرد.

تراکتورسازی و نفت آبادان تا کنون شش بار مقابل هم صف آرایی کرده اند که ماحصل آن پنج برد و یک تساوی برای سرخپوشان بوده است ؛ دو تیم دو بار در لیگ دهم به مصاف هم رفته اند که تراکتورسازی پیروز هر دو بازی بوده است ؛ اما در لیگ یازدهم ؛ آبادانی ها موفق شدند در شهر خودشان تراکتورسازی را متوقف کنند ولی در بازی برگشت این تراکتورسازی بود که با تکیه بر قدرت هوادارانش نفت آبادان را با شکستی سنگین بدرقه کرد.

در لیگ دوازدهم نیز هر دو دیدار با برد تراکتورسازی همراه بوده تا نفت آبادان در حسرت برد مقابل تراکتورسازی به استقبال دیدار پیش رو برود ؛ با توجه به اینکه تنها تساوی نفت آبادان در مقابل تراکتورسازی در سالی رقم خورده که هدایت تراکتورسازی در اختیار امیر قلعه نویی بوده ؛ آنها امیدوار هستند این بار نیز از تراکتور امتیاز بگیرند اما قلعه نویی و شاگردانش به هیچ وجه دوست ندارند حتی یک امتیاز از این دیدار را به میزبان بدهند تا ضمن حفظ رکورد تراکتورسازی در مقابل صنعت نفت ؛ از همین ابتدای لیگ امتیازات لازم برای قهرمانی را جمع کنند.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا سرخپوشان تراکتورسازی خواهند توانست در گرمای طاقت فرسای شهر آبادان و برابر هواداران فوتبال این شهر اولین پیروزی خود در رقابت های فصل جدید لیگ برتر را بدست آورند یا صنعت نفت در این بازی خانگی به سدی محکم در برابر شاگردان امیرقلعه نویی تبدیل خواهد شد…

* دوشنبه ۱۱ مرداد ۹۵
نفت تهران – سپاهان اصفهان / ورزشگاه تختی
محمدرضا فغانی – حسین طالقانی – یعقوب حجتی – سید علی میرغفاری / ناظر داوری: خداداد افشاریان

ماشین سازی – گسترش فولاد / ورزشگاه اختصاصی بنیان دیزل
محسن ترکی – مهدی الوندی – یعقوب سخندان – سعید رحیمی مقدم / ناظر داوری: محمود رفیعی

صنعت نفت آبادان – تراکتورسازی تبریز / ورزشگاه تختی
اشکان خورشیدی – بابک داوری – تورج عیوض محمدی – روح اله شریفی / ناظر داوری: ایرج نظری

پرسپولیس تهران – فولاد خوزستان / ورزشگاه آزادی
سید مهدی سیدعلی – آرمان اسعدی – مهدی عالیقدر – حسن اکرمی / ناظر داوری: حیدر شکور


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :