معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: بالاترین جرمی که در دادگاه‌های استان ثبت شده بر اثر ضرب و جرح است که نشان می‌دهد باید نسبت به کنترل رفتارهای پرخطر توجه بیشتری داشته باشیم.

به گزارش تبریزمن، سعید شبستری‌خیابانی عصر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اظهار داشت: سلامت فقط مربوط به جسم افراد نیست و سلامت روحی و اجتماعی نیاز به برنامه‌ریزی‌های پیچیده‌تر و وسیع‌تری دارد.

وی اذعان داشت: بالاترین جرمی که در دادگاه‌های استان ثبت شده بر اثر ضرب و جرح است که نشان می‌دهد باید نسبت به کنترل رفتارهای پرخطر توجه بیشتری داشته باشیم.

شبستری با اشاره به خدمات ارزنده شهردار تبریز در حوزه سلامت و سایر حوزه‌ها اذعان داشت: ممکن است عده قلیلی آلوده مباحثی مثل تبانی و ارتشاء شوند اما نباید این مسئله را به همه خادمان مردم تعمیم داده و اقدامات آنها را زیرسئوال بریم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی در عین حال خاطرنشان کرد: ما مقوله‌ای مثل تبریز ۲۰۱۸ را در پیش داریم که همه جوانب این امر را باید در نظر گرفته و شهر را برای این رویداد مهم آماده کنیم.

این مسئول تاکید کرد: اینکه تبریز به عنوان شهر بدون معتاد متجاهر دست یافته مقوله ارزشمندی است که با تلاش همه دستگاه‌های مربوطه صورت گرفته که نباید فراموش شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: بخش سلامت جزو اصلی‌ترین محورهای فعالیت دولت به شمار می‌رود و طرح تحول نظام سلامت طرح بزرگ و موفقی بوده که نمود خود را در زندگی مردم نشان می‌دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :