مدیرکل پست آذربایجان شرقی گفت: میزان ضرردهی پست در سال گذشته ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کاهش داشت که نشان دهنده توسعه خدمات این شرکت بود.

به گزارش تبریزمن، محمدرضا احمدیان اظهار کرد: خدمات پست زیرساختی است و نتیجه آن کاهش هزینه ها، مسافرت های شهری و آلودگی هوا و مراجعه های حضوری به ادارات است و شرکت پست درحال حاضر با ۱۵۰ سازمان به طور مستقیم و یا غیرمستقیم در ارتباط است.

وی همچنین بااشاره به ایجاد قطب پستی در تبریز که با تلاش استاندار آذربایجان شرقی و مساعدت وزیر ارتباطات به ثمر رسید افزود: با ایجاد این قطب، امکان خروج کالا از فرودگاه شهید مدنی فراهم و امور مربوط به صادرات کالا با استفاده از این امکان در محل تولید انجام می شود.

احمدیان گفت: پست آماده صدور کالا از فرودگاه شهید مدنی تبریز و خدمات دهی به استان آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان در این زمینه است.

وی خاطرنشان کرد: ورود پست به بحث صادرات به خارج از کشور، از تخلیه و بارگیری های ضروری کالاها کاسته و کالا و خدمات در زمان کمتر و کیفیت بهتری به دست مصرف کننده می رسد.

احمدیان همچنین به راه اندازی ای – بازار در پست استان اشاره کرد و گفت: تولیدکنندگان با استفاده از ای – بازار این امکان را دارند که کالا و خدمات خود را معرفی و به فروش برسانند و پست در این میان وظیفه تحویل و اخذ وجه را برعهده دارد.

وی همچنین به ایجاد و راه اندازی پست لجستیک اشاره کرد و گفت: در این سامانه تولید و فروش قطعه با شرکت ها و تحویل و اخذ وجه با پست است که با تحقق اهداف این اقدام، میزان قاچاق نیز کمتر می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :