سعید نیکوخصلت بر ضرورت حفظ وحدت در پنجمین دوره شورای شهر تبریز تاکید کرد و با اشاره به اینکه به دنبال یکپارچگی شورا هستیم، افزود: باید در دوره جدید شورا از تفرقه خودداری شود.

تبریزمن، سرویس شهری؛ منتخب شورای پنجم تبریز در گفتگو با «تبریزمن» با بیان اینکه مباحث کارآفرینی و ایجاد فضای کسب و کار در تبریز اولویت مهمی است، گفت: برای همین به دنبال ایجاد فضای سالم برای سرمایه گذاری هستیم تا سرمایه گذار با اعتماد کامل به تبریز بیاید و سرمایه گذاری کند.

وی سپس با بیان اینکه باید فضای فرهنگی و گردشگری در تبریز ایجاد کنیم، افزود: همچنین نگاه به محیط زیست و رفع معضلات ترافیکی و آلودگی هوا نیز جزو اولویت های ما برای دوره آتی شورا است.

نیکوخصلت همچنین با تاکید بر اینکه فرهنگ ترافیکی در تبریز دغدغه بزرگی است، بر ضرورت ارتقای فرهنگ ترافیکی در این کلانشهر تاکید کرد و گفت: همچنین تکمیل و بهره برداری از خطوط دیگر مترو تبریز نیز ضروری است که در دوره پنجم شورا به دنبال تحقق این اهداف هستیم.

وی افزود: باید اتحاد بین مردم، شهرداری و شورا و مسئولان دیگر شهری و استانی حفظ و ارتقا یابد. باید برای برنامه ها استراتژی های مشخصی ترسیم کنیم و کارها را اولویت بندی کنیم.

سعید نیکو خصلت

تشریح پروسه انتخاب شهردار تبریز

منتخب شورای پنجم تبریز در ادامه گفتگوی خود با تبریزمن اظهار داشت: افرادی که منتخب مردم شده اند قوی، کاربلد و صاحب فکر و باتجربه هستند.

نیکوخصلت همچنین در خصوص انتخاب شهردار تبریز نیز ادامه داد: کمیته ای برای تعیین شاخص های شهرداری تبریز تشکیل شده و برخی از همکاران در حال بررسی شاخص ها هستند  تا بعداز مشخص شدن شاخص ها مصداق ها و گزینه های مدنظر بررسی شوند.

وی همچنین گفت: در دوره جدید شورا نیز تلاش می کنیم تا از جوانان نیز در بدنه های مختلف مدیریتی استفاده کنیم. همچنین باید جوانان ما به سمت کارآفرینی بروند و ما نیز از سازمان های مردم نهاد حمایت خواهیم کرد.

این منتخب شورا گفت: باید کار مردم را خود مردم انجام دهند که در این صورت بازدهی بیشتر می شود و به اهداف از پیش تعیین شده می رسیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :