به گزارش تبریزمن، دیدار برگشت تیم های تراکتورسازی و النصر امارات از ساعت ۲۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز با حضور بیش از ۸۰ هزار هوادار آغاز شد.

در دقیقه ۱۶ بازی سانتر زمینی جاناتان پترویپا از سمت راست زمین را خیمنز از مقابل دروازه تراکتورسازی رها کرد تا توپ به سالم صالح رسیده و برای النصر گلزنی کند. صالح در بازی رفت نیز توانسته بود دروازه اخباری را باز کند.

سالم صالح در بازی رفت بازی را از روی نیمکت آغاز کرد اما وقتی دقیقه ۱۱ وارد زمین شد شایستگی‌های خود را به نمایش گذاشت و موفق شد دو بار دروازه تراکتورسازی را باز کند.

وی علاوه بر آن در شکل‌گیری حملات النصر که از سمت راست زمین تدارک دیده می‌شد نقش اصلی را داشته باشد تا ستاره تیمش در مسابقه رفت لقب بگیرد.

حال در فضا مجازی و حتی برای کارشناسان فوتبال جای سوال است که “سالم صالح” چطور توانست در دو بازی دروازه سرخ پوشان را باز کند و آیا کادر فنی و تیم آنالیز تراکتورسازی نکات مورد نیاز در خصوص این بازیکن را به تیم منتقل نکرده بودند یا این مشکل خط دفاعی بود که یک بازیکن توانست در دو بازی حساس دروازه سرخ ها را باز کند و امید صعود را از پرشور ها بگیرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :