مربی تیم ملی فوتبال امید ایران گفت: عملکرد بازیکنان ملی‌پوش رده سنی امید در دیدار روز گذشته استقلال و راه آهن بسیار خوب بود.

به گزارش تبریزمن، هادی طباطبایی که تماشاگر ویژه بازی تیم‌های استقلال و راه اهن بود و عملکرد ملی پوشان تیم امید را در این دیدار زیر نظر گرفت، اظهار داشت: سه بازیکن تیم امید که در این دیدار به میدان رفتند، عملکرد خوب و قابل قبولی داشتند و جزو مهره های تاثیرگذار تیم‌هایشان بودند.

خبرگزاری فارس: طباطبایی: عملکرد ملی‌پوشان امید در بازی استقلال و راه‌آهن خوب بود

طباطبایی افزود: روزبه چشمی در میانه میدان استقلال عملکرد خوب و قابل قبولی داشت. اگرچه روزبه چشمی در تیم امید در پست متفاوتی به بازی گرفته می‌شود اما خوشحالیم که از امادگی خوب و بالایی برخوردار است.

مربی تیم فوتبال امید ادامه داد: برادران محمدی در ترکیب تیم راه آهن فوق‌العاده ظاهر شدند و در کارهای تیمی عملکرد خوب و چشمگیری داشتند. در مجموع بازیکنان تیم امید روز خوبی داشتند و نمره قبولی گرفتند.

طباطبایی با اشاره به بازی کردن اکثر بازیکنان تیم امید در تیم‌های باشگاهی و لیگ برتر گفت: خوشبختانه این اتفاق بسیار خوب و امیدوار کننده است و تیم امید و باشگاه‌ها به خوبی مکمل یکدیگر شده اند. بازی کردن بازیکنان امید در باشگاه ها تجربه ان ها را بالا می برد، حضور در اردوهای تیم امید به بالا رفتن سطح امادگی بازیکنان کمک می کند. بطور مثال شاهین ثاقبی در اردوی هلند به مرز خوبی از آمادگی رسید و بعد از بازگشت توانست بله ترکیب اصلی تراکتورسازی راه پیدا کند و برای تیمش بازی کند.

به نقل از خبرگزاری فارس، مربی تیم فوتبال امید در خصوص حضور در رقابت های غرب اسیا گفت: این مسابقات محک بسیار خوبی است تا بتوانیم شرایط تیم و بازیکنان را در یک تورنمنت رسمی بسنجیم و در فرصت باقیمانده تا بازی‌های انتخابی المپیک نقاط ضعف تیم را برطرف کنیم.

گفتنی است هادی طباطبایی مربی تیم فوتبال امید کشورمان صبح امروز به اصفهان سفر کرد تا دیدار تیم های ذوب آهن و نفت تهران را از نزدیک تماشا کند و عملکرد بازیکنان امید این دو تیم را زیر نظر بگیرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :