سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز اعلام کرد: همزمان با برگزاری دومین جشنواره مد و لباس ایرانی اسلامی در تبریز، کارگاههای تخصصی برای شرکت کنندگان در این جشنواره برگزار می شود.

به گزارش تبریزمن، حسین آذرنیا گفت: برای بهره مندی هر چه بیشتر علاقمندان به این حوزه شاهد برگزاری هشت کارگاه تخصصی در حاشیه جشنواره خواهیم بود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، برگزاری کارگاههای تخصصی متنوع و کاربردی از جمله ممقان دوزی، پته دوزی، عثمان دوزی و … را زمینه ساز آشنایی هر چه بیشتر با این هنرها دانست.

آذرنیا ابراز امیدواری کرد استمرار جشنواره مد و لباس ایرانی اسلامی به تولید مدلها و نمونه های ارزشمند و مطابق با فرهنگ متعالی جامعه منجر شده و با استقبال مردم و به ویژه جوانان مواجه شود.

به گفته وی آموزش بی شک یکی از مهمترین دلایل ارتقای کیفی کارهای عرضه شده در حوزه پوشاک است و با برگزاری کارگاههای تخصصی در تلاش برای تحقق این مهم هستیم.

آذرنیا تصریح کرد: هشت کارگاه برنامه ریزی شده برای این جشنواره در روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن برپا می شود و میزبان علاقمندان خواهند بود.

گفتنی است دومین جشنواره مد و لباس ایرانی اسلامی با همکاری استانداری آذربایجان شرقی، آموزش و پرورش استان، اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

علاقمندان برای اطلاعات بیشتر، می توانند به سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز مراجعه کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :