مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان شرقی از طراحی و راه اندازی نرم افزار خدمات این اداره کل با قابلیت های فراگیر در راستای تکریم ارباب رجوع خبر داد.

به گزارش تبریزمن، وحید مجیدی اظهار کرد: در راستای توانمند سازی بیمه شدگان، افزایش اطلاع رسانی و حرکت به سمت خدمات الکترونیکی، این نرم افزار طراحی و راه اندازی شد.
وی اصلی ترین ویژگی این نرم افزار را دسترسی آسان به لیست و آدرس پزشکان، داروخانه ها و دفاتر پیشخوان اعلام و در تشریح ضرورت این برنامه افزود: با توجه به اهمیت فضای مجازی و سرعت انتقال اطلاعات برای بیمه شدگان و موسسات طرف قرار داد، این سازمان اقدام به طراحی این برنامه کرد.

مجیدی با اشاره به قابلیت های مهم این نرم افزار خاطر نشان کرد: این نرم افزار تنها برای اطلاع رسانی و راهنمایی طراحی نشده، بلکه قابلیت های مهمی همچون رویت صورت حساب و اطلاعیه های مرتبط با پزشکان، موسسات درمانی، استعلام درمان و تاریخ انقضای دفاتر بیمه شدگان را دارد.

مدیرکل بیمه سلامت استان گفت: همچنین مواردی مانند ارسال شکایت بیمه شدگان و مراکز درمانی و نیز نظر سنجی از مشتریان از طریق این نرم افزار وجود دارد.
مجیدی ابراز امیدواری کرد؛ در صورت وجود بسترهای لازم در آینده امکان ارائه خدمات غیر حضوری اعم از تعویض و تمدید دفترچه بیمه شدگان از طریق این نرم افزار امکان پذیر خواهد بود.

دو میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در آذربایجان شرقی تحت پوشش خدمات سازمان بیه سلامت قرار دارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :