مسئول امور سینمایی حوزه هنری آذربایجان شرقی از اجرای طرح «اکران پس از افطار» در سینما ۲۹ بهمن تبریز همزمان با ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش تبریزمن، جواد خازن چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ساعت شروع نمایش فیلم در سینمای ۲۹ بهمن تبریز تغییر یافته، اظهار داشت: با توجه به استقبال خانواده ها طرح «اکران پس از افطار» در ایام ماه رمضان در این سینما اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: امسال با حمایت و هماهنگی موسسه بهمن سبز کشور امکان اکران رمضانه و پس از افطار در سینمای ۲۹ بهمن تبریز فراهم آمده و بر همین اساس علاقمندان می توانند از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه جهت تماشای فیلم به سینمای مذکور مراجعه کنند.

مسئول امور سینمایی حوزه هنری آذربایجان شرقی در تشریح جزئیات این طرح نیز خاطر نشان شد: طرح اکران پس از افطار فرصت خوبی است تا شهروندان روزه دار ضمن انجام فریضه دینی خود از تماشای فیلم در ساعات پس از افطار محروم نشوند.

خازن در بخش پایانی سخنان خود گفت: در حال حاضر فیلم های آتیش بازی و ماهی و گربه در قالب این طرح و روی پرده های سینما ۲۹ بهمن تبریز برای مخاطبین پخش می شود و علاقمندان برای استفاده از این طرح می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ۳۵۵۵۷۲۵۰ تماس حاصل کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :