طرح اهدای لباس گرم به نیازمندان، توسط اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز و شهرداری منطقه ۴ اجرا می شود.

به گزارش تبریزمن، این طرح که با هدف فرهنگ سازی و جلب مشارکت شهروندان در فعالیت های خیرخواهانه، ساماندهی و اجرا می شود، تلاش بر آن دارد که لباس گرم مورد نیاز برای افراد کم برخوردار شهر را در فصول سرد سال تامین کند.

دکتر علیرضا رحیمی، مدیرکل اداره سلامت و امور اجتماعی شهرداری، در زمینه این طرح گفت: اجرای چنین برنامه هایی، به طور عمده با هدف تقویت احساس مسوولیت اجتماعی در شهروندان است.

photo_2015-12-20_19-50-13

وی افزود: اداره کل سلامت با نظارت معاونت فرهنگی و اجتماعی و مشارکت شهرداری منطقه ۴، در دو فرهنگ سرای این منطقه، یعنی فرهنگ سرای آنا و فرهنگ سرای بانوی بهار، اقدام به جمع آوری لباس های مورد نیاز می کند تا با همکاری کمیته امداد امام خمینی، این لباس ها را به دست نیازمندان برساند.

مدیرکل اداره سلامت شهرداری تبریز در بخش دیگری از سخنان خود، تصریح کرد: اداره کل سلامت شهرداری تبریز، امسال و سال های آتی، طرح جامع توانمند سازی شهروندان را در دستور کار خود دارد که امید است با اجرای آن، بتوانیم شهروندانی آگاه و شهری آباد داشته باشیم.

لازم به توضیح است، طرح جمع آوری لباس برای نیازمندان، از ۲۲ آذرماه الی ۲۲ اسفندماه سال جاری ادامه دارد و طی آن، شهروندان عزیز می توانند با اهدای لباس به نیازمندان، در این امر خیر مشارکت کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :