شهردار تبریز در بازدید خود از پروژه مقبره الشعرای تبریز، تاکید کرد که تکمیل این پروژه، یکی از اولویت های عمرانی و فرهنگی شهرداری است.

به گزارش تبریزمن، صادق نجفی در این بازدید، طی سخنانی اعلام کرد: توسعه متوازن در شهر، از جمله برنامه‌های تعریف شده برای مدیریت شهری است که احیا و توسعه مجموعه تاریخی فرهنگی مقبره الشعرای تبریز، عمدتاً در این راستا انجام می‌گیرد.

وی افزود: از طرفی دیگر، قرار گرفتن این مجموعه در مجاورت موزه قاجار به عنوان یکی از مکان‌های مهم گردشگری تبریز، توانسته پتانسیل بسیار خوبی برای جذب گردشگر در این محدوده فراهم کند و شهرداری تبریز با علم بر این ظرفیت، به احداث پیاده راهی اقدام کرده تا این دو مکان را به یکدیگر متصل و بازدید گردشگران از آن ها را تسهیل کند.

شهردار تبریز در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به احداث موزه شعر و ادب در این مجموعه، تصریح کرد: موزه شعر و ادب نیز در بخشی از این پروژه تعریف و عملیات اجرایی آن نیز اغاز شده است.

نجفی در انتها، با تاکید بر اهمیت این پروژه به عنوان یک اولویت برای مجموعه مدیریت شهری، اظهار امیدواری کرد با همت عوامل و دست اندرکاران اجرای این پروژه، طرح ساماندهی مقبره الشعرای تبریز در زمان مقرر به اتمام و بهره‌برداری می‌رسد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :