معاون حمل و نقل شهردار تبریز از تلاش برای عملیاتی کردن طرح پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی ها در سه ماهه اول امسال خبر داد.

به گزارش نبریزمن، یعقوب وحیدکیا، ضمن اعلام این خبر، به برنامه های این معاونت در حوزه تاکسی رانی اشاره کرد و گفت: سیاست های کلی شهرداری تبریز درزمینه حمل و نقل عمومی، بر مبنای توسعه آن در سال جدید  قرار گرفته است و معاونت حمل و نقل نیز، سعی دارد این سیاست ها را در تمامی واحدهای زیرمجموعه خود، به مرحله عمل برساند.

وی در ادامه، به ثبت نام تاکسی های فرسوده واستقبال بی نظیر رانندگان تاکسی از این طرح اشاره کرد وگفت: سی هزار وپنجاه عدد تاکسی فرسوده در این طرح ثبت نام کرده اند  که ما نیز تلاش داریم موانع موجود برای تخصیص بودجه را از میان برداشته ودر سال جاری، گامی اساسی برای نوسازی ناوگان تاکسی رانی برداریم .

وحید کیا به راه اندازی تاکسی های VIP در فرودگاه تبریز اشاره کرد وافزود: برنامه ریزی لازم انجام گرفته تا تعداد این تاکسی ها را از ۲۰۰ دستگاه به ۴۰۰ دستگاه افزایش داده شود.

معاون شهردار در مورد اجرای طرح پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی ها اظهار داشت: برای شروع پرداخت الکترونیکی مشکلی نداریم؛ قرارداد نهایی و مجوزهای قانونی از شورا اخذ شده و ما نیز طبق لایحه مصوب، با پیگیری های لازم تلاش داریم سریعاً این طرح را عملیاتی کنیم .

معاون حمل ونقل شهردار بر تقویت نظارت بر تاکسیرانی تاکید کرد و گفت: نظارت جزو اصول و وظایف اصلی سازمان تاکسیرانی است و بر اساس این وظایف، باید ضعف هایی که در زمینه نظارت وجود دارد، برطرف شود.

 وحید کیا، با اشاره به نقش خودروهای مینی بوس و ون در سیستم حمل و نقل عمومی تبریز، تاکید کرد : تلاش داریم مینی بوس و ون را به ناوگان حمل ونقل عمومی شهری تبریز اضافه کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :