پس از باخت اخیر سپاهان که در خانه و در مقابل تیم فوتبال سایپا رقم خورد، حواشی بسیاری از شایعه اخراج عقیلی تا درگیری مربی با بازیکنان مطرح شد و زردپوشان اصفهانی را تبدیل به تیتر یک رسانه‌ها کرده است.

در همین راستا و با توجه به نگرانی هواداران اصفهانی از آخرین وضعیت تیم محبوب خود، ایگور استیماچ سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان قرار است فردا و به طور زنده با مردم و هواداران اصفهانی سخن بگوید.

برنامه ورزش پنج شبکه اصفهان که هر هفته دوشنبه‌ها عصر به روی آنتن می‌رود، موضوع اصلی برنامه فردای خود را به بررسی آخرین وضعیت تیم فوتبال سپاهان در لیگ برتر و حواشی مرتبط با نتایج اخیر این تیم اختصاص داده است.

بر این اساس فردا و از ساعت ۱۷ سرمربی زردپوشان اصفهانی با موافقت مسئولان باشگاه سپاهان در مقابل دوربین برنامه زنده ورزش پنج قرار خواهد گرفت.

در حالی که تیم فوتبال سپاهان این روزها با حاشیه‌های ریز و درشت روبه‌رو شده و علاوه بر کسب نتایج ضعیف در بسیاری از موارد دیگر نیز دچار مشکلات است، از اردوی این تیم خبر می‌رسد امروز بازیکنان تیم هم اعتصاب کردند و سر تمرین حاضر نشدند.

در حالی که پیش از دیدار سپاهان و سایپا هادی عقیلی با کادر فنی و مدیریت باشگاه دچار مشکل شده و در حقیقت قصد جدایی از این تیم را دارد و حتی اعلام کرده که هزینه‌های اردوی ترکیه تیم را هم این بازیکن پرداخته؛ امروز هم بازیکنان در اعتراض به مشکلات مالی دست به اعتصاب زدند.

با اوج گرفتن بحران در اردوی تیم سپاهان در آستانه دیدار حساس با تراکتورسازی، جلسه هیئت مدیره این باشگاه برای بررسی شرایط موجود و پیشگیری از بروز مشکلات بیشتر لحظاتی قبل تشکیل شد و باید دید در نهایت مدیران باشگاه برای خروج از این شرایط چه تصمیمی اتخاذ می‌کنند.

همچنین، تمرینات تیم تراکتورسازی برای رویارویی مقابل سپاهان اصفهان از امروز در کمپ اختصاصی باشگاه پیگیری شد و این دو تیم از ساعت ۱۵ و ۱۵ روز پنج‌شنبه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یکدیگر می‌روند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :