به گزارش تبریزمن، دو تیم پدیده و گسترش فولاد از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در مشهد به مصاف هم رفته اند.

این دیدار که حساسیت بالایی برای دو تیم داشت و برنده می توانست حتی جایگاه پرسپولیس در رده نهم را نیز بگیرد، با گلی که ایگور پراهیچ در دقیقه ۹ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، به سود تیم میزبان در حال برگزاری بود که مگنو باتیستا درست ۷ دقیقه بعد، گل تساوی گسترش فولاد را به ثمر رساند تا بازی همچنان پایاپای دنبال شود.

اما این پایان کار نبود و پدیده باز هم در دقیقه ۲۰ بازی به وسیله محمدمهدی نظری به گل رسید تا حساب کار دو بر یک به سود تیم میزبان باشد. در ادامه نیز دو تیم کاری از پیش نبرده و این دیدار در نهایت در نیمه اول با همان نتیجه خاتمه یافت.

در نیمه دوم دو تیم تلاش زیادی رای باز کردن قفل دروازه های یکدیگر انجام دادند اما موفق به این کار نشدند تا اینکه این دیدار در نهایت با نتیجه دو بر یک به سود تیم پدیده به پایان برسد.

شاگردان فراز کمالوند که در صورت کسب سه امتیاز، شانس خوبی برای ارتقاء جایگاه خود در جدول رده بندی داشتند، هم اکنون ۲۶ امتیازی باقی مانده و دوباره به منطقه سقوط نزدیک شدند.

مرتضی اسدی، بازیکن با تجربه تیم گسترش فولاد که در بازی قبل برابر ملوان به دلیل سه اخطاره بودن، محروم بود و در این بازی به ترکیب بازگشته بود، در دقیقه ۸۴ بازی از زمین مسابقه احراچ شد.

تیم پدیده که تا به حال مقابل تیم های تبریزی بازنده نبوده است، یک بار دیگر هم طلسم خود را پا بر جا نگه داشت.

پدیده: مجتبی روشنگر، محمدمهدی نژادمهدی، سعید قزل گچلی، ایگور پراهیچ، رضا ناصحی، زوران کنزویچ، اکبر صادقی، میلاد غریبی (۷۰ نسیم اف)، محمدمهدی نظری، یونس شاکری و محمد غلامی (۶۰ صلصالی)
سرمربی: علیرضا مرزبان

گسترش فولاد: داوود نوشی صوفیانی، سید محسن حسینی، مرتضی اسدی، سید امید نظامی پور، مگنو باتیستا، محمد امین درویشی، دیه گو (۷۵ میثم نقی زاده)، مصطفی اکرامی، محمد ابراهیمی، پیمنتا و جابر انصاری
سرمربی: فراز کمالوند


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :