رکابزن المپیکی ایران گفت: طوقه‌ دوچرخه‌ام قفل کرد و کنترل از دستم در رفت، به هر حال مسابقه دوچرخه‌سواری زمین خوردن دارد.

به گزارش تبریزمن، قادر میزبانی درباره دلیل نتیجه نگرفتن در مسابقه استقامت جاده دوچرخه‌سواری بیان کرد: به هر حال مسابقه دوچرخه‌سواری زمین خوردن دارد. بویژه رقابتی مانند المپیک که به صورت تک مرحله‌ای و یک روزه برگزار می‌شود و تمام رکابزنان هجوم می‌آورند تا بتوانند نتیجه بگیرند.

او ادامه داد: مسیر استقامت جاده نیز سخت و تکنیکی بود و با وجود زیاد بودن تعداد دوچرخه‌سواران اما جاده کم‌عرض بود و همه دوست داشتند سریع بپیچند. من قبلا سه دور آن مسیر را رفته بودم و هیچ مشکلی برایم پیش نیامد اما در دور آخر که بسیار حساس هم بود نتوانستم بپیچم چرا که لاستیک و طوقه‌ام قفل کرد و کنترل از دستم در رفت.

میزبانی درباره اینکه گفته شده او به همراه گروه چند نفره زمین خورده است در صورتی که فیلم مسابقه چیز دیگری نشان می‌دهد، بیان کرد: کل مسیر زمین خوردن داشت بویژه در مسیر سنگفرش که در هر دور ۵-۶ نفر زمین می‌خوردند اما من زمانی که زمین خوردم تنها بودم و همان طور که گفتم طوقه‌ام قفل کرد و نتوانستم کنترلم را حفظ کنم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :