به گزارش تبریزمن، درحالی کمتر از شش ساعت به شروع مسابقه دو تیم تراکتورسازی و نفت تهران باقی مانده است که طبقه اول ورزشگاه ۷۰ هزار نفری یادگار امام در حال پر شد است. طبق اخبار رسیده از خبرنگارما، صندلی های سفید رنگ استادیوم به طور کامل پر شده است و هواداران در صندلی های سبز رنگ و زرد رنگ در حال نشستن هستند.

با این وجود با احتساب هواداران حاضر در داخل استادیوم و هواداران حاضر در گیت های ورودی و بلیط فروشی، می توان گفت هم اکنون نزدیک به ۴۰ هزار هوادارا سرخ پوش تراکتورسازی در ورزشگاه حضور دارد که هر لحظه بر تعداد آنها افوزده میشود و احتمال دارد تا ساعت ۱۴ این تعداد به بیش از ۵۰ هزار نفر هم برسد.

* گفته می شود مسئولین برگزاری و نیروی انتظامی آماده می شوند تا دقایقی دیگر درهای طبقه دوم ورزشگاه را باز کنند.

DSC_0096

* لیدرهای کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی روی سکو ها حضور دارند و تشویق ها را مدیریت میکنند تا نظم به ورزشگاه برگردد.

*پارکینگ استادیوم در حال پر شدن است و با توجه به اینکه همچنان هواداران زیادی در حال آمدن به یادگار هستند احتمال آن می رود که دیگر جایی در پارکینگ های داخل ورزشگاه برای خودرو های هواداران باقی نماند و هواداران مجبور شوند خودروهایشان را در جاده های منتهی به ورزشگاه پارک کرده و پای پیاده بیاییند.

* بوفه های ورزشگاه نیز به شدت شلوغ بوده و احتمال می رود تا شروع بازی وسایل و اغذیه های بوفه ها تمام شود! / بازار خرید خوراکی در یادگار امام داغ است.

* تعدادی از هواداران عاشق تراکتورسازی به صورت رایگان دست و صورت و موهای هواداران را به صورت رایگان با با رنگ قرمز رنگ آمیزی می کند. همچنین در مسیر ورودی ورزشگاه نیز تعدادی از افراد به دریافت هزینه این کار را انجام می دهند.

*مسئولان ورزشگاه با پخش موسیقی آذری شاد، شور و نشاط خاصی در ورزشگاه ایجاد کرده اند.

منتظر اخبار بعدی ما باشید …..

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :