به گزارش تبریزمن، سردار سرتیپ دوم پاسدار ناصر اصلانی عصر روز پنحشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: این فرد پس از دستگیری به جرم خود اعتراف کرده و علت اقدام خود را تسویه حساب شخصی با مالک کتابفروشی عنوان کرده است.

وی اظهار کرد: پس از وقوع این حادثه که ساعت ۱۲ ظهر امروز در خیابان شهید باکری شهر ارومیه اتفاق اتفاق افتاد ، ماموران انتظامی در محل حادثه حاضر شده و با اقدامات سریع پلیسی متهم مورد نظر را در کوتاهترین زمان دستگیر کردند.

وی ادامه داد: در پی اقدام این فرد دستگیر شده ، مالک کتابفروشی پس از انفجار نارنجک دستی جان خود را از دست داده و چهار نفر دیگر نیز زحمی شدند که سه نفر از آنها جزو بستگان مالک کتابفروشی و یک نفر دیگر هم از شهروندان اورمیه ای بودند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای روشن شدن ابعاد این رویداد افزود: متهم دستگیر شده اختلاف ملکی خود در خصوص سرقفلی همان واحد کتابفروشی را انگیزه اصلی خود در انتقام از مالک مغازه و مقتول حادثه عنوان کرده است.

به گزارش ایرنا ، اهالی محل امروز حوالی ساعت ۱۲ ظهر طی تماسی با ۱۱۰ گزارش وقوع انفجار در یک کتابفروشی در خیابان باکری ارومیه را اعلام کردند.

بلافاصله عوامل پلیس در محل حاضر شده و مشخص شد که انفجاری در یک مغازه کتابفروشی در این خیابان به وقوع پیوسته است.

در پی این حادثه عوامل پلیس در کمتر از یک ساعت متهم و عامل انفجار را شناسایی و دستگیر کردند


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :