دریافت‌کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: با این بازی که امروز مقابل آمریکا انجام دادیم، فکر می‌کنم انگیزه به تیم ما برگشت.

به گزارش تبریزمن، میلاد عبادی‌پور در مورد شکست ۳ بر یک تیم ملی ایران برابر آمریکا اظهار داشت: آمریکا با هدف کسب سهمیه المپیک در این دوره از مسابقات حضور پیدا کرده است و برای رسیدن به هدف خود بسیار آماده است. آنها با تمام قدرت به ژاپن آمده‌اند. با وجود اینکه ما خیلی تلاش کردیم، اما آمریکایی‌ها کم‌اشتباه بازی کردند و به پیروزی رسیدند.

میلاد عبادی

وی ادامه داد: ما اصلاً خود را از قبل بازنده نمی‌دانستیم و در تمام لحظات تلاش کردیم، اما پیروز نشدیم. آمریکایی‌ها بهتر از ما بازی کردند و به پیروزی رسیدند و باید به آنها تبریک گفت. واقعاً جنگیدیم و موفق شدیم از مقتدرترین تیم مسابقات یک ست بگیریم، بدون شک مردم این موضوعات را متوجه می‌شوند.

به نقل از خبرگزاری تسنیم، دریافت‌کننده تیم ملی والیبال ایران در خصوص بازی فردا مقابل ژاپن گفت: با بازی امروز فکر می‌کنم انگیزه به تیم برگشت. با این شرایط فکر می‌کنم بازی سختی در انتظار ژاپنی‌ها باشد. ما در تمام مسابقات محکوم به پیروزی بودیم، اما شرایط به‌گونه‌ای بود که نمی‌توانستیم به هدف خود برسیم. فردا تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیریم تا ژاپن را شکست دهیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :