مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با انتقاد و گلایه از لغو اردوی این تیم در ترکیه، گفت: به خاطر بازیکنان سرباز اجازه ندادند به ترکیه برویم و با این کار هزینه ما با سفر به کیش دو برابر شد.

به گزارش تبریزمن، عباسی در حمایت از دروازبان شایسته خود گفت:اخباری در زمین فوتبال یک ستاره است و ستاره هم باقی خواهد ماند. اگر هم تیم امید گل خورده است، این مشکل به کل تیم بر می‌گردد نه یک نفر. اخباری در هر تیمی بوده ،موثر کار کرده است. ما به شدت از او حمایت می‌کنیم و دوستش داریم. همانطور که گفتم اگر تیم امید گل دریافت کرده، این مشکل به شرایط دفاعی تیم و به کل بازیکنان مربوط می‌شود نه دروازه‌بان. اخباری خودش یک پزشک است و قطعا به شرایط آرمانی‌اش در تراکتورسازی ادامه خواهد داد.

عباسی در مورد نقل و انتقالات تراکتورسازی ادامه داد:تقریبا کار ما تمام شده است. ما حتی سعید آقایی و علی حمودی را هم که دوران خدمتشان تمام شده است، جذب کردیم. همینطور مهدی شریفی هم که به عنوان بازیکن سرباز به تراکتورسازی اضافه شد.

با بازیکنانی که ما جذب کردیم می‌توان گفت برنده نقل و انتقالات بوده‌ایم. یکی از دلایل آن این بود که هیات مدیره خوب تراکتورسازی دست ما را باز گذاشت. همینطور ارتباط خوبی بین سرمربی و مدیریت باشگاه برقرار است و تعاملات خوبی صورت می‌گیرد.

مدیرعامل تراکتورسازی درباره مصاحبه‌ای گفته بود به خاطر بمب‌گذاری‌های ترکیه اردوی تیم در این کشور لغو شده است،افزود:ما قسمت خیر ماجرا را گرفتیم وگرنه می‌توانستیم مثل خیلی‌ها سر و صدا کنیم! نرفتن به اردوی ترکیه خارج از اراده ما بود. ما حتی اسپانسری را برای اردوی ترکیه پیدا کرده بودیم ولی با لغو این اردو و سفر به کیش، هزینه‌هایمان تقریبا دو برابر شد. این موضوع بار مالی زیادی به ما تحمیل کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :