مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز علت عدم حضور در برنامه موج فوتبال را موضع تخریبی آن نسبت به باشگاه تراکتورسازی دانست و از برگزاری دیدارهای ماشین سازی در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز به شدت انتقاد کرد.

به گزارش تبریزمن، “سعید عباسی” مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در واکنش به علت عدم حضور مسئولان باشگاه در برنامه ورزشی موج فوتبال شبکه استانی سهند در گفتگو با خبرنگاران گفت: ما همیشه در مورد این برنامه تمکین کرده‌ایم ولی تا وقتی که طرز فکر این برنامه به سمت تخریب تراکتورسازی است، موضع ما مشخص است و نمی‌توانیم در آن شرکت کنیم.

روند برنامه موج فوتبال تخریبی است

وی ادامه داد: چرا آقای سمندر در این برنامه حاضر نمی‌شوند یا چرا از باشگاه گسترش فولاد در این برنامه کم حضور می‌یابند؟ چون متاسفانه روند این برنامه تخریبی است. ما نمی‌گوییم که برنامه آنها بر این اساس تنظیم شده است اما مجری است و خود به خود این مسائل پیش می‌آید. کجای فوتبال ایران برنامه‌ای سراغ دارید که همواره یکی از گزینه‌های چهارگانه نظرسنجی آن مربوط به مدیریت باشگاه‌ها باشد و یا سایر برنامه‌های این چنینی در شهرستان‌های دیگر، کدام یک از آنها روند تخریبی دارند؟

تراکتورسازی نباشد موج فوتبال تعطیل است

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز تصریح کرد: به آمار نظرسنجی این برنامه دقت کنید یا اصلا یک نظرسنجی بگذاریم و ببینیم چقدر از مردم استان برنامه موج فوتبال را نگاه می‌کنند؟ آنها در گزینه خود “عدم تعامل مدیریت، کادرفنی و بازیکنان با هواداران” را آورده‌اند، آیا تعامل نیست. شما ببینید برای استقلال و پرسپولیس هم اینگونه موارد مطرح می‌شود؟ اصلا برنامه موج فوتبال مختص تراکتور است و من یک چیز را به خوبی درک کرده‌ام که اگر تراکتور نباشد این برنامه تعطیل است چون فقط به دنبال حاشیه سازی برای تراکتورسازی هستند.

آنها باشگاه را رو در روی هواداران قرار می‌دهند/ تا موضع برنامه تغییر نکند به آن برنامه نمی‌روم

وی در رابطه با اظهارات مطرح شده از سوی تهیه کننده برنامه موج فوتبال مبنی بر اینکه مدیرعامل باشگاه در این برنامه حضور نمی‌یابد و در یک گروه تلگرامی ۷۰، ۸۰ نفره همواره پاسخگو است، بیان داشت: ما همیشه حسن نیت نشان داده‌ایم اما آنها سوء نیت؛ ۷۰، ۸۰ نفری که در این گروه تلگرامی حضور دارند جزو مردم و دلسوزان ورزش آذربایجان هستند و وقتی ما می‌بینیم در برنامه می‌آیند و باشگاه را رو در روی هواداران قرار می‌دهند، چه لزومی دارد ما در این برنامه حاضر شویم؟ آیا با رو در رو قرار دادن، مشکلات حل می‌شود؟ ما در حال حاضر درگیر برگزاری مسابقات حساس لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا هستیم و در بدترین شرایط قرار داریم و آنها به جای اینکه بخواهند به باشگاه کمک کنند، می‌آیند در جهت مخالف باشگاه شنا می‌کنند!

مجری برنامه باید بی طرف باشد

عباسی در مورد حضورش در این برنامه خاطرنشان کرد: من قبل از این همیشه یا پشت خط حاضر بوده‌ام یا در برنامه حضور یافته‌ام و حتی چندین بار مدیر رسانه‌ای باشگاه و سرپرست تیم را به برنامه رفته‌اند ولی زمانی که هدف آن تخریب است و سوالات مجری برنامه که منتصب به یک باشگاه دیگر است و نمی‌تواند بی طرف باشد، شرکت در این برنامه معنی ندارد. شما ببینید مجری برنامه منتصب به باشگاه دبیری است و مشکلاتی که در باشگاه دبیری بوده چه بخشی از آن در برنامه بدان پرداخته شده است؟ مثال می‌آورم زمانی که داور را در یکی از دیدارهای این تیم کتک می‌زنند چرا در این برنامه به آن پرداخته نشد؟ فرق این برنامه با برنامه‌های دیگر کاملا مشخص است و آنها که بی طرف به این برنامه نگاه کنند، خود به خود متوجه موضع آن می‌شوند.

ما در مقابل فردوسی پور از عزت مردم آذربایجان دفاع کردیم

وی متذکر شد: وقتی از ما برای حضور در برنامه نود دعوت شد، ما جلوی دهن کجی که آقای فردوسی پور قبل از حضور ما در باشگاه به مردم آذربایجان داشتند، ایستادیم و گفتیم دل مردم از شما چرکین است باید از مردم آذربایجان عذرخواهی کنید تا ما به برنامه شما بیاییم. این دفاع از عزت مردم آذربایجان و این دیار است یا خیر؟

از برنامه موج فوتبال استفاده شخصی می‌شود

مدیرعامل تراکتورسازان همچنین با انتقاد از سیاست‌های برنامه موج فوتبال عنوان کرد: ما به مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم گفتیم که از برنامه موج فوتبال کاملا استفاده شخصی می‌شود. شما دقت کنید برای پخش هر ثانیه از پیام بازرگانی میلیون ها تومان هزینه می‌شود، آن وقت به راحتی ساعت‌ها از زمان پخش برنامه در اختیار یک عده قرار دارد، آیا این درست است؟ من تمام برنامه‌های موج فوتبال را هرجا باشم، می‌بینم و چون ترکی هم می‌دانم همیشه پای آن نشسته و نگاه کرده‌ام. حتی بخش فوتسال و دیگر تیم‌ها را هم نگاه می‌کنم.

زمین چمن ورزشگاه یادگار امام را با سوء تدبیری شخم زده‌اند

عباسی در مورد تخریب زمین چمن ورزشگاه یادگار امام ره تبریز با برگزاری بازی‌های متعدد در آن، اذعان داشت: قطعا استادیوم برای تیمی است که مجوز حرفه‌ای از AFC  دارد ولی الان مسئولان با تدابیر نادرست خود آمده‌اند و زمین چمن آن را شخم زده‌اند!

حرفم را گوش ندهند مستقیم به وزیر می‌گویم/ سراغ دارید تیم دسته یکی تهران در آزادی بازی کند؟

وی در واکنش به این بی تدبیری مسئولان و برگزاری بازی‌های ماشین سازی در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز گفت: من به عنوان مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی این موضوع را به مسئولان ورزش استان استان مطرح می‌کنم و اگر به حرف ما گوش ندهند قطعا به وزیر خواهم گفت. شما سراغ دارید یکی از تیم‌های لیگ‌های پایین تهران در ورزشگاه آزادی بازی کند و یا کدام شهرستان‌ها دیده‌اید یک استادیوم حرفه‌ای را در اختیار تیم‌های زیرگروه قرار دهند؟ الان آقای خطیبی اعلام کرده‌اند چون ما جزو استان هستیم باید در یادگار امام بازی کنیم. کجای فوتبال جز تیم لیگ برتری یک تیم زیرگروه در چنین ورزشگاهی بازی می‌‎کند؟

زمین را برای تمرین آخر به تراکتور نمی‌دهند آن وقت بازی لیگ یک برگزار می‌کنند!

مدیرعامل تراکتورسازی افزود: ما این هفته با سپاهان بازی داریم و پنجم هفته آینده با الجزیره و پشت سرهم بازی‌های حساسی است که باید در ورزشگاه یادگار امام برگزار کنیم اما نباید اجازه بدهند زمین ورزشگاه یک هفته استراحت کند؟ همه این‌ها در حالی است که ما می‌خواهیم تمرین آخرمان را قبل از بازی در آن برگزار کنیم ولی زمین را در اختیار ما قرار نمی‌دهند، آن وقت مجوز بازی یک تیم لیگ دسته یکی را برای آن صادر می‌کنند.

تمهیدات باشگاه برای هواداران در بازی با سپاهان

وی در رابطه با تمهیدات باشگاه برای هواداران در دیدار حساس با سپاهان در هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال ابراز داشت: ما بحث رایگان بودن آن را به هیات فوتبال زدیم و آنها زحمت کشیدند و آن را منعکس کردند که نتیجه داد و با درخواست ما موافقت شد. ما برای سطح شهر چند بنر طراحی کرده‌ایم تا رایگان بودن بازی به خوبی اطلاع رسانی شود و جهت سهولت حمل و نقل هواداران هم اقدام کرده‌ایم. همچنین در حال رایزنی هستیم تا این بازی را که رایگاه اعلام شده است، درب شرقی ورزشگاه را هم برای هواداران باز کنیم تا استفاده کنند.

اجازه ندهید حاشیه سازان تراکتور به اهداف خود برسند

عباسی در خاتمه بیان کرد: شما رسانه‌های استان رسالت تان این است تا اجازه ندهید تیم شهرتان تخریب شود. بدون شک عباسی و صدها عباسی آمده‌اند، رفته‌اند و خواهند رفت و فقط آنچه که برای استان و هواداران می‌ماند افتخار و عزت تراکتورسازی است. اجازه ندهید یک عده که به دنبال منافع شخصی هستند و سعی در به حاشیه کشاندن تیم و نابودی آن دارند، به اهداف خود برسند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :