خبرخوان
احمد کامدار در گفتگو با تبریزمن:

عباسی را حلال نمی کنم؛ به خاطر هواداران از حق خود گذشتم

به گزارش تبریزمن، احمد کامدار یکی از بازیکنان بومی تیم تراکتورسازی می باشد که در فصل نقل و انتقالات همچون چند بازیکن بومی دیگر، از ترکیب تیم کنار گذاشته شده و در نهایت نیز به تیم سیاه جامگان پیوست. این بازیکن در گفتگو با تبریزمن در خصوص جدایی خود از تیم تراکتورسازی گفت: پس از پایان فصل مسئولین باشگاه با به درازا کشاندن صحبت ها و تلف کردن وقت برای من و سایر بازیکنان مشکلاتی ایجاد کردند. در نهایت نیز سرمربی تیم از من یک روز فرصت خواست و پس از آن اعلام کرد که رضایت نامه احمد کامدار را داده و او را از لیست تیم خارج کنند.

وی ادامه داد: از مدیریت باشگاه به شدت دلخور هستم. انتظار داشتیم تا حداقل با ما تماس گرفته و تکلیف ما را مشخص کنند، خوب یا بد برای آن ها یک سال توپ زده ایم و برخورد های اینچنینی در شان ما نبود. فکر می کنم اگر خود من پی گیر وضعیت نبودم، تا پایان نقل و انتقالات شاید هیچ تماسی با من گرفته نمی شد.

وی در خصوص اینکه در این فصل با بازیکنان بومی برخورد خوبی نشده و اکثر آن ها از تیم کنار گذاشته می شوند، گفت: من می خواهم در مورد خودم صحبت کنم و کاری با بازیکنان دیگر ندارم. در فصل گذشته با وجود اینکه در اکثر بازی ها در ترکیب بودیم و بیشترین زحمات خود را بریا تیم کشیدم، کمترین مبلغ قرارداد را در اختیار داشتم، با این وجود هیچ منتی ندارم و برای هواداران و عشق به تراکتورسازی یک سال در این تیم تلاش کردم. اما نمی دانم در کجای دنیا هم برای دادن رضایت نامه بازیکن مشکل ایجاد می کنند و هم پول او را نمی دهدند. این چه برخوردی است که با بازیکنان انجام می شود؟

احمد کامدار

کامدار ادامه داد: تراکتور یعنی تماشاگر، من به خاطر این تماشاگران از پول خود گذشتم و کار را به شکایت هم نکشاندم، در صورتی که می توانستم با شکایت حق خود را بگیرم، با این حال برخوردی که باشگاه با من داشت شرم آور بود. به عباسی هم گفتم که او را به خاطر برخورد اینچنینی که با من داشته اند و حق مرا نداده اند، حلال نخواهم کرد. از تونی هم انتظار داشتم تا زود تر از این به من جواب دهند تا بتوانم برای فصل آینده تصمیم بگیرم.

احمد کامدار در خصوص پیوستن به سیاه جامگان و بازی در برابر تراکتورسازی گفت: انشاالله تا آن زمان اتفاقی بیافتد که نتوانم در برابر تراکتوربازی کنم اما در صورتی که این اتفاق هم نیافتد و مجبور به حضور برابر تیم محبوبم باشم، باید تمام توان خود را برای سیاه جامگان به کار بگیرم. من بازیکن این تیم هستم و نباید کم کاری از من سر بزند. همچنین از اینکه می توانم با حضور در این تیم دین خود به رسول خطیبی را که فوتبالم را مدیون هستم، ادا کنم خوشحالم و امیدوارم بتوانم به او برای موفقیت هر چه بیشتر کمک کنم.

کامدار در خاتمه خطاب به هواداران تراکتورسازی گفت: من هر چه دارم از هواداران تراکتورسازی است و اگر حمایت های آنان نبود به هیچ وجه موفق به حضور در جایگاه کنونی نبودم. تا هر زمان که زنده باشم عاشق و مدیون تراکتورسازی خواهم بود و امیدوارم یک روز دوباره به این تیم بازگردم.

ادامه جدایی بازیکنان بومی از تراکتور/ پیشنهاد لیگ برتری و لیگ یکی برای مهدی


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :

نظرات

۷ دیدگاه برای “عباسی را حلال نمی کنم؛ به خاطر هواداران از حق خود گذشتم”

 1. وحید می‌گه:

  احمد جان نترس برا تو هم برنامه داشتن که مثل خیلی از بازیکن های بومی بذارن کنار . . عباسی حیا کن تراکتور رو رها کن

 2. ali می‌گه:

  شما هم بفرمایید که کجا دنیا باشگاه برای صادر کردن رضایتنامه از باشگاه مقصد پولی دریافت نمیکنه, هر باشگاهی در دنیا اگه بازیکنش بخواد جدا بشه پول دریافت میکنه تا رضایتنامه اش رو صادر کنه

 3. تایماز می‌گه:

  برمیگردی عمو کامدار.فوتبال حرفه ای یعنی این ولی بدون که دوست داریم ما

 4. GTO می‌گه:

  یاشاسین عباسی
  مرگ بر دار و درسته تخریب تراختور

 5. وکیلی از ملکان می‌گه:

  ای کاش هیچ کدوم از بازیکنا از حق خودشان نم گذشتند عباسی و دارو دسته هاش الان به ریش شما می خندد ما می دانیم بخا طر هوادارا این کارو کردید آیا کسی به این هوادارا ارزش قایل هست نه بخدا

 6. mohammad می‌گه:

  عباسی همه بومی ها را کنار گذاشت فقط سامان نریمان جهان به خاطز سربازی مانده است

پاسخی بگذارید