به گزارش تبریزمن، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در نشست مطبوعاتی خود در رابطه با وضعیت باشگاه تراکتورسازی در زمان حضور او و اعتراض هایی که مبنی بر کم کاری او در باشگاه مطرح می شود گفت: از مسئولین شهری و استانی گله دارم، در مواقعی انتظار داریم تا از ما حمایت شود اما کسی دست ما را نمی گیرد. واقعیت این است که در تبریز هر کسی هرکجا که دستش می رسد را چنگ می زند. تیمی را تحویل گرفتیم که توپ از نیمه زمین به سمت دروازه می رفت زانوهای ما می لرزید.

وی ادامه داد: پس از تغییر کادرفنی به دلیل نتاریج ضعیف و یارگیری نا متناسب، ۹ نفر همزمان از کادرفنی باشگاه جداشدند، به طوری که در بازی با صبا فقط بازیکن داشتیم و تدارکات، یک نفر فنی در جمع تیم حضور نداشت. علاوه بر آن بحث بدهی ها و شکایت هایی که از باشگاه شده بود دست های ما را بسته نگه داشت.  بعضی از مسائل کمیته انضباطی خنده دار است. واقعیت اینگونه است که ما در این مدت همچون پدری برای باشگاه تراکتورسازی بودیم اما به ما می گویند مدیر پروازی!

عباسی ادامه داد: باشگاه باید ساختار داشته باشد. هم اکنون سپاهان و فولاد خوزستان دارای این ساختار هستند اما کدام باشگاه در ایران هواداران تراکتورسازی را دارد؟ حضور پرتعداد تراکتوری ها در استادیوم باعث شده تا امتیاز ایران در AFC  فوق العاده افزایش یابد. دوستان ما در فدراسیون می خواهند تراکتور در لیگ و فوتبال ایران باشند، شاید نخواهند قهرمان شود اما دوست دارند تا تراکتور نائب قهرمان شود!

عباسی افزود: قرارداد ها و بازیکنانی که هم اکنون در تیم حضور دارند، توسط مدیریت قبلی به باشگاه اضافه شده اند و مشکلات را بوجود آورده اند. اگر کارکرد بنده در باشگاه را محاسبه کنند، به اندازه سه مدیرعامل قبلی خواهد شد. مگر باید در هنگام حضور در باشگاه منور بزنیم تا همه متوجه حضور ما شوند؟

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

عباسی: در گذشته حق ما را خورده اند، در آینده هم این چنین خواهد بود

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

عباسی: سیستم باشگاه تراکتورسازی محله ای بود / مدیران قبلی قوانین فیفا را نمی داستند

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

همین بچه های آذربایجان از تراکتورسازی شکایت می کنند/ در این ۱۱ ماه ۱۱ سال پیر شدم

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

عباسی: تونی گفت نمی توانم خرگوش در بیاورم اما با کمک هم درآوردیم!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :