به گزارش تبریزمن، سردار محمد حسین جعفری در گفتگو با تبریزمن، در خصوص صحبت های دیروز سعید عباسی و تونی اولیویرا مبنی بر پرداخت ۱۰۰ هزار دلار و اینکه تونی گفته است دست نوشته ای از من ندارند تا اثبات کنند گفت: طرف حساب من مدیرعامل محترم باشگاه است. با تونی کاری ندارم چرا که وی مربی بوده و باید حق و حساب خود را به صورت کامل دریافت کند. اینکه نزدیک به سه ماه آقای عباسی موضوع کسر شش امتیاز را نقل و نبات رسانه ها کرده است به خاطر شکایت تونی به فیفا که جعفری پول تونی را نداده است.

وی ادامه داد: بعد از رسانه ای کردن سند واریز پول نشان دادیم که این موضوع ساختگی بوده و ۲۴۲ هزار دلار حقیقت نداشت. از چند زاویه می توان به این موضوع نگاه کرد. اینکه اگر هیئت مدیره می خواست این مبلغ را پرداخت کند با پول روز نزدیک به یک میلیارد باید به تونی اولیویرا پرداخت می شد درحالی که اصلا چنین موضوعی وجود نداشت. این پول زمانی که آقای عباسی در باشگاه حضور داشت به تونی داده شده است، قطعا از این سند یک نسخه دست آقای عباسی می باشد.

جعفری اظهار داشت: آقای عباسی دیروز در مصاحبه ای گفته است که تونی گفته وکیلم می گوید پول را گرفته ایم، در حالی که این پول به حساب خود تونی اولیویرا واریز شده است و چطور می توان از این موضوع بی اطلاع باشد و این موضوع در سندی که ارائه کردم مشخص است، این موضوع از جمله مسائلی است که باید توسط هیئت مدیره بررسی شود.

وی تصریح کرد: سوال من این است که آقای عباسی این سوال را چرا شش ماه قبل که مردم را به دلهره انداخته بودید در مورد کسر شش امتیاز و اعصاب همه را به هم زده بودید از تونی نپرسیدید. شما با این کارتان باشگاه را به حاشیه کشاندید، شخصیت تیم را خدشه دار کردید.

مدیرعامل سابق باشگاه تراکتورسازی بیان کرد: مدیران کنونی باشگاه با بحران سازی های ساختگی خدمات ارزنده مدیران قبلی را زیر سوال برده اند. چرا باید آقای عباسی شخصیت و توانایی های تراکتور را که در فوتبال ایران، آسیا و حتی ایران دارد را نابود کند. مدیرعامل موظف است به تیم شخصیت بدهد با شخصیت تیم را از بین ببرد؟

وی توضیح داد: در زمان حضورم در باشگاه با یک تماس بزرگرترین بازیکن استقلال، سپاهان را ول می کرد و به تراکتورسازی می آمد. معلوم است در این قضایا برادر عزیزمان کمر تراکتور را شکسته است و واقعا منتظر این هستم سندی را که به هیئت مدیره داده ام چه عکس العملی داده خواهد شد. مگه به این راحتی می شود مردم را به دلهره انداخت که شش امتیاز از تیم کسر می شود؟

جعفری گفت: آیا واقعا این پول قرار بود به تونی برسد؟ من نمی دانم در پشت پرده مسائل مالی باشگاه تراکتورسازی چه خبر است و واقعا جای سوال است که باید به مردم جواب بدهند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :