به گزارش تبریزمن، جابر انصاری بازیکن ملی پوش تیم گسترش فولاد تبریز که هم اکنون در اردوی تیم ملی حضور دارد، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص آخرین وضعیت و شرایط در اردو گفت: خوشبختانه وضعیت بسیار خوبی در اردو داریم. کار کردن با کی روش دلچسب هست چرا که چیز های زیادی از این مرد پرتغالی یاد می گیریم.

وی ادامه داد: در این مدت تمرینات منظم و خوبی را پشت سر گذاشته ایم. تمرینات تاکتیکی، بدنسازی و هوازی در دستور کادر فنی قرار گرفته است. فردا نیز آخرین تمرین خود را انجام خواهیم داد و بعد از برگزاری جلسه ای اردو به پایان می رسد.

انصاری افزود: از اینکه کی روش در این مدت بازی های لیگ را دیده و پیگیر عملکرد بازیکنان بود خیلی خوشحال هستم. کادر فنی تیم ملی بازی اکثر بازیکنانی که در تیم های خود عملکرد خوبی داشتند را دیده اند و بهترین های لیگ ایران را به اردو دعوت کرده اند.

بازیکن تیم گسترش فولاد در خصوص وضعیت وی برای سال آینده گفت: پیشنهاداتی دارم ولی فعلا تمام فکرم به تمرینات در اردوی تیم ملی است. عجله ای برای انتخاب تیم ندارم چرا که می خواهم بهترین انتخابم را داشته باشم. قطعا حضور در تیم ملی روی بازی من تأثیر خواهد گذاشت چرا که چیزهای زیادی یادگرفته و توانسته ام بعضی از نقاط ضعف خود را برطرف کنم


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :