استاندار آذربایجان‌شرقی از احتمال سفر معاون اول ریاست جمهوری اسلامی ایران به تبریز خبر داد.

به گزارش تبریزمن، اسماعیل جبارزاده در جلسه ستاد سیاستگذاری و گرامیداشت هفته دولت، اظهار کرد: برنامه های هفته دولت امسال باید متفاوت از سال‌های گذشته و به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

وی با بیان اینکه باید عملکرد سه ساله تمامی دستگاه‌های دولتی در طول سه سال گذشته به تصویر کشیده شود، عنوان کرد: انتظار داریم که از تمامی ظرفیت‌های هنری و تکنولوژی های روز در فرآیند اطلاع رسانی استفاده شود.

وی از تمامی دستگاه‌های دولتی خواست که عملکرد و مستندات خود را با حجم کم و کیفیت بالا در اختیار استانداری قرار داده و همچنین فیلم مستندی نیز با محوریت اقدامات دولت تدبیر و امید در استان ساخته شود.

استاندار آذربایجان‌شرقی در همین راستا ادامه داد : تاثیرگذاری یک کلیپ و مستند، بسیار بیشتر از سخنرانی دهها سخنران است و باید  بیش از پسش از اسن قبیل اقدامات بیش از پیش استفاده کرد.

جبارزاده با اشاره به برگزارث اجلاس وزاری گردشگری کشورهای اسلامی در تبریز عنوان کرد: برگزاری این یرنامه، همزمان با بخشی از برنامه های هفته دولت است و به احتمال زیاد، دکتر جهانگیری، معاون اول ریاست جمهوری اسلامی ایران نیز به تبریز سفر کنند.

وی همچنین از فرمانداران شهرستان های استان خواست که با تشکیل ستادهای شهرستانی، نهایت تلاش خود را برای هرچه باشکوه برگزار شدن برنامه های هفته دولت به کار گیرند.

وی با تاکید بر لزوم افزایش همکاری های اداره کل صدا و سیما با دستگاه های دولتی استان تاکید و ابراز کرد: رمز موفقیت مدیریت ارشد استان، علی رغم محدودیت اعتبارات و منابع مالی، مشارکت و همراهی مردم است.

به گفته جبارزاده، هفته دولت، فرصت مناسبی برای تقویت ارتباط نظام با مردم است و همه باید در این خصوص نهایت اقدام لازم را انجام دهند.

وی در بخشی از سخنان خود ابراز کرد: هر کشی که نظام و دولت را از یکدیگر جدا کرده و آن ها را در تقابل با یکدیگر معرفی می کند بزرگترین خیانت را در حق نظام و کشور انجام داده است.همه باید بدانند که لازمه وجود یک نظام قوی، وجود یک دولت قوی است.

وی با انتقاد شدید از سخنان اخیر برخی اشخاص در جلسات و توهین و هتاکی به رییس جمهور ادامه داد: مردم قهرمان آذربایجان به فحاشی و هتاکی شهرت ندارند و نباید چنین باشد که افرادی که در هیچ جایی، مکانی برای سخنرانی ندارند در شهر ما صاحب تریبون شوند و صحبت کنند.

جبارزاده تصریح کرد: تاسف می خورم که عده ای سخنانی سخیف و در شان خود را به دکتر روحانی نسبت می دهند. عده ای با این قبیل اقدامات تلاش می کنند که ارتباط مردم با نظام را تحت الشعاع قرار داده و دولت را در راستای دستیابی به منافع سیاسی و جناحی خود تضعیف نمایند.این اقدام افراد خاص، مخالف با نظر صریح رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله) مبنی بر تقویت دولت و همراهی با مردم است.

وی در همین راستا اظهار کرد: منافع این افراد ایجاب می کند که به هر شکل ممکن از آب گل آلود ماهی بگیرند.

وی همچنین گفت: نباید به مردم دروغ بگوییم. مسئولان باید تلاش کنند که هر آنچه که انجام داده اند را به مردم اطلاع رسانی کنند نه اینکه اغراق کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :