معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: عده ای تلاش می‌کنند که با تضعیف ارتباط دولت و مردم، خلاف نظر شخص مقام معظم رهبری(مدظله) حرکت کنند.

به گزارش تبریزمن، سعید شبستری خیابانی در جلسه ستاد سیاستگذاری برنامه های هفته دولت با اشاره به آغاز هفته دولت از دوم شهریورماه افزود: تلاش می کنیم که برنامه های مربوط به هفته دولت امسال را بهتر و باشکوه تر ازسال های قبل برگزار کنیم.

وی با اشاره به انتخاب آذربایجان‌شرقی به عنوان استانی پایلوت در امر اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: عملکرد بسیار خوب مدیریت استان، حاکی از موفقیت دولت در استان است و به جرات می توان گفت علی رغم کمبود اعتبارات و منابع مالی، دولت تدبیر و امید، بهترین عملکرد را در این استان داشته است.

وی ادامه داد: علی رغم کمبود منابع، امسال نیز صدها پروژه عمرانی در سراسر استان با مشارکت بخش خصوصی و دولتی افتتاح و یا بهره برداری می شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم تلاش همگانی برای تقویت همراهی و همکاری دولت و مردم افزود: انتظار داریم که مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی، امیدوارتر از سال های گذشته در کنار دولت باشند هرچند که این مهم برای برخی ها امری ناخوشایند است.

شبستری عنوان کرد: این افراد تلاش می کنند که از تریبون های مختلف علیه دولت خدوم تدبیر و امید سخنرانی کرده و خلاف نظر مقام معظم رهبری(مدظله) حرکت کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :