کارگردان برنامه فیتیله با انتشار متنی به حواشی اخیر برنامه فیتیله واکنش نشان داد.

به گزارش تبریزمن، محمد مسلمی که ادعا کرده خودش آذربایجانی است در این یادداشت نوشته است:

سلام بر تمام ملت ایران. امروز؛ روز تلخی بر ما گذشت. گفتیم مانند همیشه با شما حرف بزنیم با شما که بیست و چهار سال هم صحبت و همدل بودیم. دلهای ما آنقدر بهم نزدیک بود که شما بیست و چهار سال ما را در جمع خود پذیرفتید. همیشه از دوستی و اتحاد گفتیم. محبت بی چشم داشت شعارمان بود و لبخند را بر روی لبان کودکانتان نشاندیم.

همیشه از ترک و لر و گیلکی در نمایش هایمان نماینده داشتیم از آن رو که ایران را با همه قومیت هایش زیبا می دانیم. مگر می شود و می توانیم به توهین و تحقیر فکر کنیم؟ مگر می توانیم به آزار هم میهنان مان بیاندیشیم.

به عنوان کارگردان فیتیله افتخار کرده و می کنم که فرزند ایران و آذربایجانم.مگر می شود که عموهایی که بیست و چهار سال با شما زندگی کرده اند در مقام توهین به ملت غیور آذربایجان نمایشی را اجرا کنند.

به نقل از آذرقلم، ما خدمت گزار شماییم امید ما شمایید. نمی گوییم در این چند سال اشتباه نکرده ایم اما می دانید و می دانیم که گل بی عیب فقط خداست..

همچنین، وی در گفتگویی با تاکید بر اینکه به اشتباه مان پی برده ایم اظهار داشت: من خودم اهل اردبیل هستم و افتخار می کنم که جزو خانواده ترک زبانان با غیرت ایران عزیز هستم.

وی ادامه داد: مردم آذربایجان و تورک زبان کشورمان همواره با تعصب و غیرتی که نسبت به قوم خود داشته و دارند زبان زد عام و خاص هستند و این یک حق مسلم و طبیعی هر قومی است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :