بازیکن تیم مس سونگون گفت: امیدواریم شرایط طوری رقم بخورد تا با کسب عنوان قهرمانی دل مردم خونگرم تبریز را شاد کنیم.

به گزارش تبریزمن، مرتضی عزتی در مورد بازی تیمش برابر یاسین پیشرو گفت: بازی خوبی بود و هر دو تیم به دنبال ارائه یک بازی خوب بودند تیم ما به سه امتیاز بازی نیاز داشت بخاطر همین کار را هجومی دنبال می کرد و حریف روی ضد حملات برنامه ریزی کرده بود.هواداران حاضر در سالن از دیدن یک بازی خوب لذت بردند و اگر شانس با ما یار بود می توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

وی در مورد داوری گفت: به نظر من داور در صحنه پنالتی اشتباه کرد و با نشان دادن کارت زرد در این صحنه یکی از بهترین بازیکنانمان را برای بازی آخر محروم کرد که همین اتفاقات باعث شد تمرکز ما بهم بریزد و دو گل پیاپی را دریافت کنیم.بعد از این صحنه تاثیرگذار بازی اتفاق دیگری نداشت.

کاپیتان تیم ملی امید در مورد بازی این هفته تیمش برابر میثاق و قهرمان فصل گفت: ما در زمین خودمان بازی می کنیم و محکوم به برد هستیم.

میثاق یکی از تیم های خوب لیگ است و شرایط جدولیش طوری است که نه خطر سقوط را احساس می کند و نه شانس قهرمانی دارد بخاطر همین بدون استرس بازی خواهد کرد.

ما تلاشمان را می کنیم تا سه امتیاز بازی را کسب کنیم و نیم نگاهی نیز به نتایج دو بازی دیگر داریم.در لیگ امسال نتایج عجیب زیاد اتفاق افتاده است و شاید فردا نیز یکی از همین روزها باشد.ما مقابل خواست خداوند سر تعظیم فرود می آوریم و امیدواریم شرایط طوری رقم بخورد تا با کسب عنوان قهرمانی دل مردم خونگرم تبریز را شاد کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :