به گزارش تبریزمن، شهرداری منطقه ۳ تبریز، از ایجاد پل عابر پیاده سلیمان خاطر برای رفاه و آسایش دانش آموزان و شهروندان منطقه خبرداد.

اکبری شهردار منطقه با بیان این مطلب که مسئله ایمن عابرین پیاده در طراحی شهری مسئله مهم و اساسی است، گفت: پل های عابر پیاده که به طور کلی به گذرگاه های عرصی غیر همسطح روگذر طبقه بندی می شود نمونه ای از امکانات مناسب شهری برای تسهیل عبور و مرور همراه با افزایش ایمنی تردد، جلوگیری از حوادث ناگوار و نیز کاهش مشکلات ترافیکی عابرین ایجاد می شود.

وی افزود: شهرداری منطقه ۳ تبریز، هم با توجه به اهمیت دادن به ایمن شهروندان منطقه، عزم خود را برای ایجاد پل های روگذر و عابرین پیاده در نقاط پرتردد منطقه در جهت رفاه و آسایش شهروندان نموده است.

اکبری درادامه به اهداف احداث عابرگذر در حال اجرای سلیمان خاطر در منظریه اشاره کرد و گفت: یکی از دلایل احداث پروژه عابرگذر مشارکتی سلیمان خاطر در منظریه، پرتردد بودن این نقطه از منطقه و همچنین به علت دارا بودن مدارس، مراکز آموزشی و شهروندان آپارتمان نشین با هدف افزایش ایمن شهروندان و دانش آموزان این حوزه به زودی بهره برداری خواهد رسید.

همچنین وی در پایان اظهار داشت: در اجرای پروژه های عابرگذر منطقه معیارهای طراحی در پروژها براساس تکنولوژی پیشرفته مهندسی ساخته می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :