رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: وزیر بهداشت با حساسیت تمام پیگیر موضوع به قتل رسیدن اصغر پیرزاده پزشک سرطان‌شناس اردبیلی است تا این پرونده به سرانجام برسد.

به گزارش تبریزمن، فرهاد پورفرضی دقایقی پیش در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار کرد‌: در منزلی که مرحوم پیرزاده برای سرکشی به یکی از بیماران خود مراجعه کرده بود، این اتفاق ناگوار افتاده و متأسفانه این پزشک حاذق با ضربات چاقو به قتل رسیده که پلیس و دستگاه قضا به جد پیگیر موضوع هستند.

وی تصریح کرد: اطلاعات ما در همین حد است ولی وزیر بهداشت از بنده خواسته تا سرانجام قضیه این موضوع را با حساسیت کامل پیگیری کرده و با همکاری دستگاه قضا مسببان این جنایت به سزای اعمالشان برسند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: بعد از ضربات چاقویی که به پیرزاده وارد شده از همان منزل که پزشک برای معاینه بیمار مراجعه کرده بود با ۱۱۵ تماس برقرار شده تا به اورژانس اطلاع داده شود که به محض انتقال پزشک به بیمارستان بر اثر ضربات چاقو دار فانی را وداع گفته است.

پورفرضی افزود: ما پرونده را پیگیری می‌کنیم و هنوز جزئیات آن مشخص و معلوم نیست و بعد از کسب اطلاعات دقیق آن را رسانه‌ای می‌کنیم.

اصغر پیرزاده ساعاتی پیش با حمله یکی از همراهان بیمار در منزلی که پزشک برای معاینه مراجعه کرده بود، مورد سوءقصد قرار گرفته و با ضربات چاقو دار فانی را وداع گفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :