به گزارش تبریزمن، عصر امروز دو تیم فوتبال شهرداری و ماشین سازی تبریز، به منظور برگزاری دیداری دوستانه در زمین چمن مصنوعی استادیم شهید توانا به مصاف یکدیگر رفتند.

در این میان، بعضی از سایت های خبری محلی که سابقه درج شایعه و حاشیه سازی پیرامون تیم ریشه دار و مردمی ماشین سازی را در کارنامه خود دارند، با درج خبری مبنی بر حواشی خاص در بازی و نیمه تمام ماندن این دیدار و نام بردن از سرمربی یکی از دو تیم، بازهم مخاطبان خبری را متعجب کردند.

 بعد از انتشار خبر بیرون کشیدن ماشین سازان از سوی نادر دست نشان در سایت آناج، خبرنگار تبریزمن در تماسی که با سید محمد علوی، سرپرست تیم فوتبال ماشین سازی تبریز داشت، پیگیر صحت و سقم ماجرا شد.

asdwasd

علوی در خصوص نیمه تمام ماندن این بازی گفت: با توجه به اینکه قرار است تعدادی از بازیکنان ماشین سازی به شهرداری تبریز منتقل شوند و برای سنجش آمادگی بازیکنان ذخیره تیم، بازی دوستانه ای با شهرداری تبریز برگزار کردیم.

سرپرست ماشین سازان اظهار داشت: بازی با نتیجه چهار بر دو در نیمه دوم در حال برگزاری بود که با توجه به افزایش تنش و جدیت بازی در دقیقه ۶۰ با کادر فنی تیم شهرداری صحبت کردیم و بازی را نیمه تمام اعلام کردیم تا بازیکنان دو تیم دچار مصدومیت نشوند. چرا که بازی دوستانه بود و برای شناخت بازیکنان و هماهنگی بیشتر این دیدار در نظر گرفته شده بود.

وی ادامه داد: متأسفانه سایت های محلی ای چون آناج نوشته اند که نادر دست نشان تیم را بیرون کشید، نمیدانم چرا چنین اخباری را منتشر میکنند. نمی دانم گردانندگان این سایت ها چه کسانی هستند؟ اصلا آیا این سایت ها مسئولی دارند که اینگونه می نویسند!

علوی افزود:‌ واقعا نمی خواهیم بعضی حرف ها را بزنیم، آخر شما که فوتبالی نیستید چرا اینگونه می نویسید. شما دنبال اغتشاش یا چیز دیگری هستید؟ چرا واقعیت را نمی نویسید؟ نوشته اند که به دلیل ناراحتی نادر دست نشان بازی ناتمام ماند. در حالی که اصلا اینگونه نبود و با هماهنگی کادر فنی دو تیم قرار بر این شد که بازی ادامه نداشته باشد تا دوستی ها و معرفت ها به خاطر جدیت بازی از بین نرود.

سرپرست ماشین سازی تصریح کرد: برای برد و باخت نیامده بودیم. نیت ما این بود که چند بازیکن را به کادر فنی شهرداری معرفی کردیم تا در صورت نیاز، برای ادامه حضور در لیگ دسته دو به خدمت بگیرند تا شاید بتوانیم به آنها کمکی کرده باشیم.

همچنین در ادامه خبرنگار ورزشی تبریزمن در گفتگویی با غلامرضا باغ آبادی سرمربی تیم شهرداری تبریز در خصوص نا تمام ماند بازی تماسی داشت که وی گفت: بازی دوستانه ای با تیم ماشین سازی برگزار کردیم و به دلیل اینکه داور مسابقه دیر به بازی رسید و کمک داور هم حضور نداشت، نیمه دوم این بازی از دست وی خارج شد و به همین دلیل خشونت بازی بیشتر شد.

وی ادامه داد: این موضوع اصلا نباید رسانه ای می شد. متأسفم برای افرادی که این اخبار را رسانه ای کرده اند. این بازی دوستانه بود. شهرداری اسپانسر دو تیم بوده و تیم شهرداری و ماشین سازی منبع مالی یکسانی دارد. برد و باخت برای ما مهم نبود و ما با کادر فنی و بازیکنان تیم ماشین سازی دوست و رفیق هستیم.

سرمربی شهرداری تبریز بیان کرد: نیمه تمام ماندن بازی به دلیل بالا رفتن حساسیت و افزایش برخورد ها و نبود کمک داور بود که در نیمه دوم با کادر فنی ماشین سازی صحبت کردیم تا برای جلوگیری از مصدومیت بازیکنان بازی را تمام کنیم. هیچ مشکلی وجود نداشت و ای کاش این موضوع رسانه ای نمی شد و پیاز داغ این بازی دوستانه را خیلی زیاد کرده اند.

ماشین سازی

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :