خبرخوان
مدیرعامل باشگاه دبیری تبریز؛

علیه «مورنو» شکایت می‌کنیم/ او اصفهان را با تبریز اشتباه گرفت

مدیرعامل باشگاه دبیری تبریز با اعلام اینکه قرارداد بازیکن مطرح برزیلی با گیتی‌پسند غیر قانونی است از شکایت علیه او به کمیته فوتسال خبر داد.

به گزارش تبریزمن، افشین دبیری درباره پیوستن مورنو بازیکن دینامو مسکو روسیه به گیتی‌پسند اصفهان اظهار کرد: ما از مدت‌ها پیش با این بازیکن وارد مذاکره شدیم و به توافق هم رسیدیم. اما این بازیکن به هیچ عنوان در مذاکرات روراست نبود. بار اول به بهانه مشکلات خانوادگی به ایران نیامد اما بار دوم با وی به توافق رسیدیم و حتی برایش بلیت سفر به ایران هم گرفتیم. اما مثل اینکه او اصفهان را با تبریز اشتباه گرفت.

مدیرعامل باشگاه دبیری اضافه کرد: ایمیل‌های مذاکره و توافق‌مان با مورنو موجود است. پیوستن او به گیتی‌پسند کاملا غیرقانونی است. ما حتی با او بر سر مبلغ هم توافق کردیم و برایش بلیت گرفتیم اما این بازیکن که در حرفه‌ای ‌ترین لیگ دنیا بازی می‌کند، با حرکتی بسیار غیر حرفه‌ای و غیر اخلاقی و بدون اینکه به ما اطلاع دهد پای پرواز نرفت.

به نقل از ایسنا، دبیری همچنین از طرح شکایت علیه مورنو خبر داد و افزود: قطعا به کمیته فوتسال علیه این بازیکن شکایت خواهیم کرد. اگر به ایران نمی‌آمد مشکلی نداشتیم اما اینکه ما را دور می‌زند و به تیم رقیب می‌رود هضمش سخت است. او حداقل باید ضرر و زیان‌های تحمیل شده به ما را پرداخت کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :