به گزارش تبریزمن، محمد ایرانپوریان مدافع تیم تراکتورسازی در گفتگو با خبرنگار تبریزمن،در خصوص آخرین وضعیت تیم برای آغاز بازی های لیگ برتر گفت: در روز های گذشته، برای انجام یکسری از تست های پزشکی و آمادگی جسمانی به تهران سفر کرده بودیم که در حال حاضر پس از یک روز استراحت بار دیگر در تبریز تمرینات خود را آغاز کرده ایم و با برنامه های کادرفنی و سرمربی تیم پیش می رویم.

ایرانپوریان درخصوص بازیکنان جذب شده و شرایط تیم در فصل نقل و انتقالات ادامه داد: به نظر من شرایط خوبی داریم و عملکرد خوبی در نقل و انتقالات در مقایسه با دیگر تیم های لیگ برتری داشته ایم. بازیکنان سربازی که به تیم اضافه شده اند همه از بهترین های لیگ هستد و مطمئنا در روز های آینده نیز در نقاطی از زمین که ترکیب دارای ضعف باشد، بازیکنانی به جمع ما اضافه خواهند شد.

ایرانپوریان

مدافع تیم تراکتورسازی در خصوص جدایی ادینهو و تیموریان، دو ستاره تیم در فصل گذشته افزود: هر دو بازیکنان در فصلی که گذشته یکی از بهترین عملکرد های خود را در تیم تراکتورسازی به نمایش گذاشتند، فکر می کنم مدیران باشگاه تمام تلاش خود را برای حفظ آن ها انجام دادند اما متاسفانه مذاکرات آن ها به خوبی پیش نرفته و از تیم جدا شدند. با این حال اطمینان داریم که بازیکنان جایگزین، جای خالی آن ها را پر خواهند کرد.

مدافع تیم تراکتورسازی در خصوص حمایت هواداران از این تیم اظهار داشت: هواداران مثل همیشه در تمرینات حضور دارند و حمایت خود را از تیم محبوب خود به بهترین صورت نمایش می دهند. از تک تک آنها تشکر می کنم که در این گرما و با دهان روزه به تمرین می آیند. از آن ها می خواهیم  کمی صبور باشند تا باشگاه با سیاست و هدفگذاری که دارد در بازار نقل و انتقالات به جذب بازیکن پرداخته و موفقیت تیم در فصل آینده رقابت های لیگ برتر را تضمین کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :