به گزارش تبریزمن،به نقل از روابط عمومی باشگاه گسترش فولاد تبریز، عظیم عبدالله پور،  مربی تیم جوانان و یکی از مربیان مدرسه فوتبال گسترش فولاد تبریز درخصوص شرایط برگزاری این دوره از کلاس ها اظهار داشت: مدرسه فوتبال گسترش فولاد امسال  برای دومین سال پیاپی در رده های سنی مختلف اقدام به ثبت نام فوتبال آموزان کرده است. متاسفانه کمی دیرتر در این فصل فعالیت مدرسه فوتبال را آغاز کرده ایم ،چرا که سال گذشته سه ماه قبل از شروع آموزش ها؛ ثبت نام بازیکنان انجام شده بود و همه چیز برای برگزاری کلاس ها مهیا بود.  امسال با توجه به شرایط موجود کار ها کمی دیرتر شروع شد و با این حال پس از گذشت پنج جلسه آموزشی ، پیشرفت بازیکنان محسوس و قابل تحسین بوده است.

عبدالله پور در ادامه با اشاره به مشکلات موجود برای مدارس فوتبال گفت : یکی از اساسی ترین مشکلات فوتبال پایه و مدارس فوتبال نوع نگاه ها به این رده است. اگر مدیران ارشد استانی و ورزشی با دید بهتری به فوتبال پایه نگاه کنند قطعا تاثیر بسزایی در پیشرفت فوتبالمان خواهد داشت ؛ همانطور که می دانید در گذشته بازیکنان از زمین های خاکی رشد می کردند اما امروزه شرایط تغییر کرده و اکثر فوتبالیست ها از مدارس فوتبال به باشگاه ها معرفی می شوند.

مربی مدرسه فوتبال گسترش فولاد همچنین افزود : گسترش فولاد در این دوسال خوب کار کرده و پیشرفت محسوسی هم داشته ایم و به نظم و سازماندهی مناسبی رسیده ایم اما لازمه پیشرفت بیشتر توجه و ارج نهادن به رده های پایه است که خوشبختانه مدیریت باشگاه گسترش فولاد به نحو شایسته ای در این موضوع وارد عمل شده است  و راه را برای پیشرفت و شکوفایی استعداد ها هموار ساخته اند.

عبدالله پور در پایان در رابطه با تاثیر مدارس فوتبال در فوتبال پایه نیز گفت : تاثیر مدارس فوتبال در رده های پایه محسوس بوده و نیاز است به این بازیکنان توجه شود و آموزش های مناسب داده شود تا بتوانیم در ادامه از آنها در تیم های پایه و بزرگسالان استفاده کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :