مهاجم سابق اصفهانی‌ها را می‌توان یکی از جنجالی‌ترین چهره‌های نقل و انتقالات چند سال اخیر فوتبال ایران دانست. او در اولین بازی برای تیم جدیدش به میدان رفت اما نتوانست فروغی داشته باشد.

به گزارش تبریزمن، مهدی شریفی که مهم‌ترین خرید تراکتورسازان در فصل نقل و انتقالات به شمار می‌رود را می‌توان جنجالی‌ترین چهره‌ نقل و انتقالات سال‌های اخیر دانست.

مهاجم پیشین سپاهان که دعوای دو باشگاه نظامی لیگ برتر (تراکتورسازی و ملوان) بر سر جذب او در فصل نقل و انتقالات نیم‌فصل بالاگرفته بود پس از فروکش کردن آن جنجال‌ها روز گذشته اولین مسابقه رسمی خود را با پیراهن تیم تبریزی در ورزشگاه شهدای شهر قدس مقابل راه‌آهن انجام داد.

01088952

شریفی که در این دیدار از ابتدا در ترکیب اصلی تراکتورسازی قرار گرفته بود، ۹۰ دقیقه به دنبال سایه توپ دوید و انگشت شمار موقعیت های خوبی که نصیبش شد را یا به آسمان کوبید و یا پای فرزاد حاتمی را شوت کرد.

عملکرد نامناسب شریفی در بازی اول، همچون عدم نتیجه گیری تراکتور در هفته های اول پس از نیم فصل، قابل پیش بینی بود و دلیل آن عدم هماهنگی مناسب بین بازیکنان تیم می باشد. باید دید چند هفته طول خواهد کشید تا مهاجم با استعداد سپاهان که به صورت موقت در تراکتور حضور دارد، پایش به گلزنی باز شود…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :