غلامرضا باغ آبادی سرمربی تیم شهرداری تبریز در گفتگو با تبریزمن، درباره شرایط این تیم در رقابتهای لیگ دسته دو فوتبال گفت: خبر های خوبی از تیم فوتبال شهرداری ندارم. متأسفانه مشکلات مالی ما را بسیار آزار می دهد و تمام عملکرد کادر فنی در فرآیند پیشرفت مسائل فنی تحت تأثیر مشکلات مالی قرار گرفته و از بین می رود.

به گزارش تبریزمن، وی ادامه داد: همه بازیکنان ما به غیر از دو نفر بومی و جوان هستند و همین موضوع نیز باعث خواهد شد این بازیکنان برای فوتبال استان پشتوانه خوبی باشند و سقف قرارداد آنها بین دوازده تا بیست میلیون تومان است و در این مدت چهار ماه گذشته از تمرینات که یک بازی هم از نیم فصل دوم انجام داده ایم، تنها بیست درصد از قرارداد خود را گرفته اند.

سرمربی شهرداری تبریز افزود: تا هفته ششم مسابقات بازیکنان بسیار آماده و با انگیزه بالایی در مسابقات حضور داشتند و توانستیم تا رده دوم جدول مسابقات نیز بالا بیاییم. حتی در اینجا جا دارد از دکتر سهرابی مدیرعامل محترم سازمان ورزش شهرداری تبریز و هیئت مدیره این سازمان تشکر کنم چرا که برای پیروزی در بازی هفته چهار پاداش بازیکنان را دادند.

وی اظهار داشت: ولی متأسفانه بعد از هفته ششم زمانی که بازیکنان پیگیر مطالبات معوقه خود شدند و نیاز شدید مالی پیدا کردند، جوابی از مسئولین دریافت نکردند و گفته شد باشگاه وضعیت مالی خوبی ندارد و تاریخ پرداخت بقیه مبلغ قرارداد ها را نمی توان مشخص کرد.

باغ آبادی بیان کرد: متأسفانه از همان روز تمرکز و روحیه تیم بهم ریخت تا اینکه در نیم فصل وقتی بازیکنان مجددا پیگیر مطالبات معوقه خود شدند گفته شد با توجه به مشکلات مالی باشگاه هرکس که با این شرایط نمی تواند ادامه دهد به عنوان بازیکن آزاد طلقی می شود و می تواند برود.

وی گفت: با این اوضاع و احوال انگیزه بازیکنان خیلی پایین است و ادامه کار با این روحیه بازیکنان بسیار سخت می باشد. برای برگرداندن وضعیت به حالت عادی ما نیاز شدید به حمایت مالی شهردار محترم شهر جناب آقای دکتر نجفی، اعضاء هیئت مدیره، اعضاء شورای شهر و مدیریت سازمان ورزش داریم تا تیم از این وضعیت خارج شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :