معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز، از شروع قریب‌الوقوع عملیات عمرانی تقاطع غیر هم‌سطح جانبازان خبر داد.

به گزارش تبریزمن، محبوب عبدالله پور، در توضیح این خبر گفت: با توجه به مسیر ارتباطی موجود در حدفاصل ضلع جنوبی آبرسان به بلوار استاد شهریار که به‌صورت روگذر می‌باشد، لزوم احداث یک پل روگذر در این مسیر به چشم می‌خورد.

وی افزود: بر این اساس، اقدامات اولیه در راستای احداث تقاطع غیر هم‌سطح در این نقطه آغاز گردید و اکنون پس از طی مراحل مقدماتی، به‌زودی وارد فاز اجرایی خواهد شد.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز، خاطرنشان کرد: در مرحله مقدماتی، نقشه طرح و برآوردهای اولیه آماده و با انجام مناقصه، پیمانکار واجد شرایط نیز انتخاب‌شده که در حال تبادل قرارداد و تجهیز کارگاه برای شروع اقدامات اجرایی هستیم.

عبدالله پور در ادامه با تأکید بر لزوم احداث این تقاطع در این قسمت از مسیر چای کنار گفت: با اجرای این پروژه، مسیر چای کنار از ابتدای زیرگذر آبرسان، توسط یک دهنه پل روگذر به بلوار استاد شهریار، مقابل مجتمع تجاری جواهر متصل و مسیر روگذری هم که در این قسمت وجود دارد، مسدود می‌شود.

گفتنی است با احداث این پل، پل آبرسان در مسیر چای کنار، زیرگذر واقع در این نقطه و پل جدیدالاحداث، مجموعاً یک تقاطع سه سطح را تشکیل خواهند داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :