مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تبریز از انجام عملیات سم پاشی زمستانه درختان در سطح تبریز و برپایی غرفه های عرضه گل و گیاه در مجموعه تفریحی ائل گلی خبر داد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تبریز، محمد حسین حسن زاده گفت: برای دومین سال متوالی است که درختان موجود در شهر تبریز، جهت مبارزه پیشگیرانه از آفات سم پاشی می شوند.
وی با بیان اینکه سم پاشی زمستانه سطح طغیان آفت در فصل تابستان را کاهش می دهد، اظهار کرد: رعایت دُز ، میزان و نوع سم از جمله مواردی است که باید هنگام سم پاشی در نظر گرفته شود.

حسن زاده با توجه به اجرای عملیات سم پاشی زمستانه در شهر تبریز از شهروندان خواست از تماس مستقیم با درختان خودداری کنند.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تبریز همچنین با توجه به فرا رسیدن نوروز ۹۵ از دایر شدن تعداد محدودی غرفه عرضه و فروش گل و گیاه در ائل گلی خبرداد و گفت: دراین غرفه ها انواع مختلفی از گل و گیاه های نوروزی، آپارتمانی و تزئینی عرضه می شود.

حسن زاده گفت: تولیدکنندگان داخلی و بومی استان می توانند در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر جهت استفاده از این غرفه ها، تا تاریخ ۲۰ اسفندماه جاری به واحد روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز تبریز واقع در تبریز- جاده ائل گلی – پارک تاریخی ائل گلی – ضلع شرقی استخر- سازمان پارکها و فضای سبز تبریز مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۸۶۱۷۵۶ تماس حاصل کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :