معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: حرکت کارساز شهردار تبریز در ساماندهی بافت ناکارآمد شهری درست قلب حاشیه نشینی تبریز را هدف قرار داده و به دستاورد ارزشمند کنونی رسیده است و برای اینکه به نتیجه ای مطلوب‌تر در این حوزه دست یابیم، باید عموم دستگاه های اجرایی یاری‌گر شهرداری در مهار حاشیه نشینی باشند.

به گزارش تبریزمن، صادق پورمهدی در مراسم بهره برداری ازفاز نخست طرح جابجایی حاشیه نشینی با افتتاح ۱۷۱ واحد مسکونی شهرک ارم یادآور شد: پروژه ۱۷۱ واحدی اسکان حاشیه نشینی ارم طرح ماندگاری است که حداقل تاثیر آن اطمینان خاطر از پیامدهای زلزله احتمالی تبریز است .

وی ادامه داد: این پروژه در خدمت آرامش و آسایش شهروندان حاشیه نشین بوده و تاثیر چشمگیری در برنامه های فرهنگی و اجتماعی این محدوده کم برخوردار خواهد داشت.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر مشارکت عموم دستگاه ها در بحث حاشیه نشینی، خاطر نشان کرد: پروژه ۱۷۱ واحدی اسکان حاشیه نشینی ارم در صورت مشارکت و همکاری و عزم عمومی دستگاه های اجرایی می توانست با چندین برابر نتیجه فعلی به ثمر برسد، اما با این حال شهرداری تبریز با همت کارساز خود و احساس مسئولیت در این حوزه خطیر وارد فاز عملیاتی جا به جایی حاشینه نشینی شد.

پورمهدی در ادامه یادآور شد: با انتقال بخشی از حاشینه نشینان ارم به این واحدهای زیبا و مستحکم ، امیدواریم شرایطی فراهم شود که هر چه سریعتر سکونتگاه‌های سابق این افراد با تعریف کاربری‌های فرهنگی، ورزشی و فضای سبز موجب افزایش خدمات‌رسانی عمومی در این بخش را فراهم کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :