به گزارش تبریزمن، نیمه اول بازی تیم‌های تراکتورسازی و پدیده بازی گرمی از دو تیم شاهد نبودیم، نیمه‌ای که با مالکیت تراکتورسازان دنبال می‌شد اما به‌جز یکی دو موقعیت این تیم روی دروازه مشهدی‌ها اتفاق خاصی در زمین نیفتاد اما در نیمه دوم با تغییر شرایط جوی، وضعیت بازی هم‌تغییر کرد.

البته همان توفان و برفی که شرایط جوی ورزشگاه یادگار امام را زیرورو کرده بود و باعث تأخیر در آغاز نیمه دوم شده بود باعث به ثمر رسیدن دو گل در بازی شد، دو پنالتی که برای دو تیم گرفته شد براثر بی‌احتیاطی بازیکنان در این زمین به وجود آمد.

مدافع تراکتورسازان با تکل خود و انجام خطا روی بازیکن حریف و مدافع پدیده‌ای‌ها نیز با تکل خود و انجام خطای هند باعث به وجود آمدن دو پنالتی شدند تا همگام با تغییر اوضاع جوی ورزشگاه، وضعیت گلزنی دو تیم نیز تغییر و کند و علی‌رغم نیمه اول کم گل، در نیمه دوم شاهد سه گل از دو تیم باشیم.

بعد از به ثمر رسیدن گل سرخ پوشان از روی نقطه پنالتی و به تساوی کشاندن نتیجه بازی، بازیکنان تراکتور به دنبال توپ رفته تا بازی را سریع شروع کنند ولی پدیده ای ها مانع از این حرکت شدند. خالد شفیعی مدافع تیم تراکتورسازی نیز در واکنش به حرکت بازیکنان پدیده، یک تنه در مقابل ۵ یار آن ها ایستاد.

این در حالی است که وی به دلیل مصدومیت از ناحیه بینی با ماسک مخصوص در بازی حضور داشت.

IMG_9445


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :