کانون هواداران تیم فوبتال ماشین سازی تبریز روز شنبه با صدور بیانیه ای ضمن دعوت از تماشاگران برای حمایت از این تیم، یادآور شد: دست در دست هم غرور از دست رفته سال های گذشته سبزقباهای آذربایجان را زنده می کنیم.

به گزارش تبریزمن، در این بیانیه آمده است: برای هم و به خاطر اعتلای دوباره تیم محبوبمان به باغشمال می آییم تا نشان دهیم ماشین سازی تبریز هست چون دل هوادارانش همیشه و در همه حال برایش می تپد.

این بیانیه ادامه می دهد: لیگ آزادگان امسال زمان اوج گیریست و همه چیز برای شروعی دوباره آماده است با امید به خدا و یاری هم یکبار دیگر زمان آن برسید که نغمه پیروزی در ورزشگاه پیر باغشمال را سر دهیم و با بال های سبز به سوی دشت پیروزی ها پرواز کنیم .

کانون هواداران ماشین سازی با اشاره به اینکه سالهاست منتظر چنین روزهایی بودیم تا دست در دست هم و شانه به شانه برای خیزشی نو و ظهوری دوباره نغمه پیروزی سر دهیم، ادامه می دهد: زمانی شنیدن نام ماشین سازی تبریز لرزه بر اندام تمامی تیم های تراز اول می انداخت و امروز می آییم برای این آغاز دوباره، غرورمان و تمام عشقمان به سبزقبایان آذربایجان را با حضور پرتعداد و پرشور نشان دهیم.

در پایان این بیانیه آمده است: این یک رویاپردازی نیست که ما دوباره به لیگ برتر باز خواهیم گشت و نشان خواهیم داد پیروزی در میدان های بزرگ همیشه برای ماست، پس پیش به سوی پیروزی .

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در اولین دیدار خانگی خود فردا / یکشنبه/ اول شهریور راس ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در استادیوم تختی تبریز به مصاف خیبر خرم آباد می رود.

 

w2_y94_mashinsazi_kheybar_800width


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :