به گزارش تبریزمن، درباره انتشار اخباری مبنی بر واگذاری سهام باشگاه تراکتورسازی توسط سایپا به شرکت بهمن خودرو اظهار داشت: سهام باشگاه تراکتورسازی متعلق به شرکت‌های زیرمجموعه ای است که تراکتورسازی متعلق به آنهاست و تغییری در این راستا صورت نگرفته است.

وی افزود: بحث واگذاری سهام باشگاه توسط سایپا به شرکت بهمن خودرو صحت ندارد و جالب است بدانید سایپا در باشگاه سهامی نداشته که بخواهد به شرکت بهمن خودرو بفروشد و فروش سهام سایپا به بهمن خودرو که ۱۱ درصد بوده مربوط به سهام کارخانه تراکتورسازی است و تغییر در سهام باشگاه نیست.

عضو هیئت‌مدیره باشگاه تراکتورسازی خاطرنشان کرد: این اخبار ساخته ذهن افرادی است که می‌خواهند در شب فینال لیگ برتر برای تراکتورسازی حاشیه‌سازی کنند و این خبر را که امروز منتشر شد من تکذیب می‌کنم.

غزنوی تأکید کرد: کسانی که خائن به فوتبال آذربایجان هستند می‌خواهند با انتشار این اخبار پیرامون تیم محبوب تراکتورسازی حاشیه‌سازی کنند تا تیم ما قهرمان نشود.

وی گفت: متأسفانه برخی افراد که با مجموعه فعلی تراکتورسازی دشمنی دارند با برخی خبرنگاران ارتباط دارند و به آن‌ها اطلاعات غلط می‌دهند تا در این برهه زمانی سوءاستفاده کنند و برای تراکتورسازی دردسرساز شوند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :