مدافع ملی پوش تیم فوتبال نفت تهران گفت:تیم الاهلی درامارات شکست ناپذیرنیست و غلبه براین تیم ماموریتی غیر ممکن به حساب نمی آید.

به گزارش تبریزمن، سید جلال حسینی امروز ( دوشنبه ) پس از آخرین تمرین تیمش درایران به منظور رویارویی با تیم الاهلی امارات گفت که در دور رفت در برابر این تیم مغلوب شدیم و این مثل این است که نیمه نخست را باختیم بنابراین در دور برگشت کار سختی در پیش داریم .

وی افزود: الاهلی تیمی حرفه ای است و به طورحتم بازی سنگینی مقابل این تیم خواهیم داشت.

مدافع ملی پوش تیم نفت تهران ابراز امیدواری کرد: بازیکنان نفت تهران روز چهارشنبه برابر این تیم حرفه ای بهترین نمایش را داشته باشندتا نتیجه لازم را کسب و به مرحله بعد صعود کنند.بازیکنان تیم نفت جوان هستند و باید از آنان حمایت شود.

وی که دردیدار برابر تیم ملی هند رکورد بازی های ملی خود را به ۹۷ بازی رساند در مورد رمز موفقیتش گفت: تمام تلاشم این است که خوب بازی کنم و به تیم ملی کشورم خدمت کنم .ثبت رکورد ۱۰۰ بازی ملی خیلی سخت است و فشار زیادی را باید تحمل کرد.

به نقل از خبرگزاری ایرنا، تیم نفت تهران درادامه برگزاری رقابت های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا روز چهارشنبه برابر تیم الاهلی امارات قرار می گیرد.

دیدار رفت این دو تیم درتهران با نتیجه یک برصفر به سود تیم الاهلی به پایان رسید و بدین ترتیب شاگردان علیرضا منصوریان دردیدار برگشت کار سختی برای صعود به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها دارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :