به گزارش تبریزمن، در تمرین امروز تراکتورسازان که از ساعت ۱۴:۳۰ در زمین کمپ اختصاصی باشگاه آغاز شده است، میرهانی هاشمی مدافع این تیم یکی از غائبین به حساب می آید.

سعید عباسی مدیرعامل تراکتورسازی چند روز گذشته، در گفتگویی در خصوص خداحافظی این بازیکن در فضای مجازی گفت: این جدایی در شبکه اجتماعی بوده و نمی‌توان به آن استناد کرد. تاکنون چنین اتفاقی نیفتاده است.

همچنین، امیر قلعه نویی سرمربی تراکتور در نشست خبری پس از بازی با گسترش فولاد خبر جدایی این مدافع را اعلام کرد و میرهانی نیز با انتشار متنی در صفحه شخصی اینستاگرام خود به طور رسمی با هواداران تراکتور خداحافظی کرد.

متن پیام مدافع خوب و بااخلاق تراکتور:

با سلام خدمت همه هوادارای تیم بزرگ تیراختور، خیلی افتخار می کنم که یکسال و نیم در خدمتتون بودم و افتخار پوشیدن لباس مقدس این تیم رو داشتم. می خواستم تشکر کنم از همه طرفدارای تیم و کسانی که برام زحمت کشیدن آقایون خطیبی،تونی مخصوصا قلعه نویی که با راهنمایشون بهم کمک کردن تا یه تصمیم درست بگیرم. یاشاسین آذربایجان یاشاسین تیراختور کبیر.

اما گفته می شود، این بازیکن امروز با تیم دسته یکی خونه به خونه بابل قرارداد امضا کرده تا بدین ترتیب تعداد ستاره های لیگ برتری این تیم دسته اولی افزایش پیدا بکند. خونه به خونه به دنبال صعود به لیگ برتر فوتبال ایران در نیم فصل دوم لیگ دسته اول است.

لازم به ذکر است، بعد از رایزنی‌ها و مذاکراتی که این بازیکن با باشگاه انجام داد در نهایت با مسئولان این تیم برای جدایی به توافق رسید.

وی در گفتگوی اخیر خود در مورد جدایی از تراکتورسازی، گفت: دیروز تقریبا به توافق ضمنی رسیدیم. فکر می‌کنم تا یکی دو ساعت دیگر کارهای مربوط به تسویه حسابم هم انجام شود و رضایت‌نامه‌ام را هم دریافت کنم.

هاشمی در مورد اینکه گفته می‌شود با خونه به خونه بابل به توافق رسیده است، اظهار داشت: با این تیم صحبت کردم. ۳-۴ پیشنهاد دارم که خونه به خونه هم یکی از آنها است. فکر می‌کنم تا یکی دو روز دیگر هم مقصد قطعی‌ام مشخص شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :