به گزارش تبریزمن، تمرین تیم فوتبال استقلال راس ساعت ۱۵:۳۰ در کمپ زنده یاد ناصر حجازی برگزار شد.

*پیش از این قرار بود تمرین در زمین شماره دو ورزشگاه برگزار شود اما به دلیل بارندگی روز گذشته مسئولان ورزشگاه آزادی با حضور آبی پوشان در این زمین مخالفت کردند و آبی پوشان دو ساعت مانده به زمان برگزاری محل آن را تغییر دادند.

* مهدی رحمتی، مگویان، خرسندنیا و عمران زاده ۴ بازیکنی بودند که در تمرین امروز حضور نداشتند. ظاهرا عمران زاده امروز در کمپ حجازی حاضر شده اما بعد از دقایقی محل تمرین را ترک کرده‌ است. وی به دلیل بیماری مادرش از سرمربی استقلال اجازه گرفت.

* ۳ ملی پوش امید تیم استقلال برای سفر به ترکیه در اردو حضور پیدا کرده و به همین دلیل غایب بودند

* فرزاد مجیدی که به دلیل بیماری قبل از بازی با سایپا در تمرینات حاضر نبود امروز با لباس ورزشی در محل تمرین تیمش شرکت کرد

* یعقوب کریمی با تأخیر چند دقیقه‌ای به محل تمرین آبی‌پوشان رسید و به دویدن به دور زمین پرداخت

* منصور پورحیدری سرپرست تیم استقلال در تمرین امروز تیمش حضور نداشت.

* حدود ۴۰ نفر از هواداران تیم استقلال از نزدیک نظاره‌گر تمرین آبی‌پوشان شدند

* پرویر مظلومی امروز با لباس شخصی در کمپ حجازی حاضضر شد و با توحه به اینکه استقلالی‌ها کار هوازی و بدنی انجام داند روی نیمکت نشست و برنامه‌های تمرین‌‌های به قربانعلی پور سپرد

* محور اصلی تمرین استقلال کار هوازی بود که تنها ۴۵ دقیقه به طول انجامید. همچنین جابر انصاری با وجود آنکه لباس ورزشی به تن کرده بود امروز با آبی‌پوشان تمرین نکرد.

* تمرین تیم استقلال فردا در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد. استقلالی‌ها ابتدا از ساغت ۱۰:۳۰ در کمپ حجازی و از ساعت ۱۷ در سالن وزنه بزدان کار بدنسازی انجام می دهند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :