به گزارش تبریزمن،

سردار جعفری با تنظیم نامه ای به باشگاه تراکتورسازی خواستار برگزاری مناظره رسمی در حضور خبرنگاران در تبریز می باشد تا جواب ادعاهای چند روز قبل عباسی را در جمع همان اصحاب رسانه قبلی بدهد.جعفری که از صحبت های عباسی به شدت گله مند است میخواهد اگر عباسی واقعا ادعای فوتبالی بودن را دارد در نشستی خبری با وی به مناظره بپردازد تا معلوم شود چه کسی راست میگوید و چه کسی دروغ میگیود.

متن این نام به شرح ذیل است:

جناب آقای عباسی

سلام

با احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند، در پی مصاحبه مطبوعاتی جنابعالی در خصوص ارائه عملکردتان به اصحاب رسانه و هواداران، متأسفانه تمامی مدیران قبلی باشگاه را به سخره گرفته اید و مدیریت ۸ ماهه خودتان را بدون ارائه گزارشی از عملکردتان، سالهای پر افتخار باشگاه تلقی نموده اید و فعالیت های باشگاه و مدیران را از بدو ورود به لیگ برتر و رسیدن به جام باشگاه های آسیا که آرزوی ۴۰ ساله مان بود و همچنین کسب قهرمانی جام حذفی را زیر سوال برده اید.

بر آن شدیم تا از حضورتان دعوت نماییم، روز سه شنبه، ۱۹ خرداد رأس ساعت ۱۱ در محل فرهنگسرای الغدیر، برای مناظره رودرو پیرامون مصاحبه خودتان در مقابل اصحاب رسانه که در همان جلسه حاضر شده بودند برگزار نماییم تا تنویر افکار عمومی گردد.

بدیهی است غیرت دینی و آذری ما هرگز اجازه نمی دهد بدون دعوت از شما مصاحبه ای انجام دهیم. در ضمن در صورت نیاز امکان تهیه ایاب و ذهاب جنابعالی از تهران به تبریز مقدور می باشد که اگر بفرمایید سریعا ترتیب داده خواهد شد.

خوشحالیم خواهیم شد در این جلسه حاضر باشید تا ناچار نشویم بدون شما به مطالب مطروحه جنابعالی پاسخگو باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :