به گزارش تبریزمن، دقیاقی قبل در فضای مجازی خبری مبنی بر نهایی شدن مذاکرات پیام صادقیان و تراکتورسازی منتشر شده است.

در این پیام آمده است: ” پیام صادقیان بازیکن تیم نفت تهران که در روز های اخیر گفته می شد مذاکراتی با مسئولان تراکتورسازی داشته است، از منابع نزدیک به باشگاه خبر می رسد مذاکرات نهایی شده و پیام صادقیان به زودی به عنوان دیگر بازیکن جدید سرخ پوشان محسوب می شود.”

مهاجم تبریزی تیم نفت با این تیم به بن بست خورد و در لیست خروجی این تیم قرار گرفت. پیام صادقیان مهاجم پرحاشیه تیم‌های پرسپولیس تهران و نفت حالا در تعطیلات لیگ برتر آزاد اعلام می‌شود.

حالا یکی از گزینه‌های تراکتورسازی می‌تواند پیام صادقیان باشد. هر چند پیام در فوتبال تبریز در رده بزرگسالان بازی نکرده است، ولی اصالت تبریزی وی و اینکه پدرش دو فصل برای تراکتورسازی بازی کرده است، می‌تواند زمزمه‌های بازگشت وی را به تبریز به دنبال داشته باشد.

شاید جایگزینی پیام راحت‌تر از ادینهو با یونس حمزه باشد و زمان کم تراکتورسازان و ناز و کرشمه‌های ادینهو مذاکره با آقای گل فصل گذشته را به بن‌بست کشانده است.

ضمن اینکه قلعه‌نویی نشان داده واهمه‌ای از کار کردن با ستاره‌ها را ندارد و حتی سابقه برخورد با ستاره‌های فوتبال را داشته است.

طبق آخرین اخبار شنیده شده توسط تبریزمن، بعد از درج نام این بازیکن در خروجی رسانه ها، و اینکه مسئولین نفت تهران دیدند که صادقیان از دو تیم لیگ برتری پیشنهاد دارد، در خروجی سایت رسمی باشگاه نفت خبری مبنی بر اعلام لیست فروش قرار داده شد.

باشگاه نفت تهران لیست فروش بازیکنان تیم بزرگسال خود در نیم فصل لیگ پانزدهم را اعلام کرد که به شرح زیر است:

۱- پیام صادقیان، ۲- علیرضا صبوری آزاد، ۳- ارشیا جباری

همچنین در ادامه این خبر آمده است، باشگاه‌هایی که خواهان جذب هر یک از این بازیکنان هستند می‌توانند درخواست رسمی خود را به باشگاه نفت تهران ارائه دهند.

با این وجود، گفته می شود مذاکراتی که شاید خیلی راحت می شد به پایان برسد، با رسانه ای شدن آن به بن بست رسیده و در این شرایط شاید باشگاه نفت تهران می خواهد از انتقال بازیکن خود سودی هم بکند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :